Wydawnictwo Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

ul. K. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław
tel.:  +48 71 784 11 33
faks: +48 71 784 00 32
 
Strona internetowa
www.wydawnictwo.umed.wroc.pl
 
Kierownik
mgr Monika Kolęda
tel.: 71 784 11 33
e-mail: monika.koleda@umed.wroc.pl,
ru-w@umed.wroc.pl
 
Zastępca kierownika
mgr Paulina Kunicka
tel.: 71 784 12 05
e-mail: paulina.kunicka@umed.wroc.pl
 
Pracownia Introligatorni i Poligrafii
Wybrzeże L. Pasteura 1
50-367 Wrocław
tel.: 71 784 10 62, 71 784 10 64

Wydawnictwo Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu - pracownicy

Główni specjaliści
mgr inż. Adam Barg
tel.: 71 784 11 37
e-mail: adam.barg@umed.wroc.pl
 
mgr Bożena Zmitrowicz-Grobelna
tel.: 71 784 11 36
e-mail: bozena.zmitrowicz-grobelna@umed.wroc.pl
 
Specjaliści
mgr Ewa Śnieżyk-Milczyńska
tel.: 71 784 12 05
e-mail: ewa.sniezyk-milczynska@umed.wroc.pl
 
mgr Aleksandra Raczkowska
tel.: 505 360 076
e-mail: aleksandra.raczkowska@umed.wroc.pl

Samodzielni referenci
Zofia Gacek
tel.: 71 784 11 35
e-mail: zofia.gacek@umed.wroc.pl

inż. Anna Gemza
tel.: 71 784 15 86
e-mail: anna.gemza@umed.wroc.pl

Starsi referenci
mgr Alicja Wojciechowska
tel.: 71 784 12 05
e-mail: alicja.wojciechowska@umed.wroc.pl

mgr Paweł Bednarek
tel.: 71 784 11 37
e-mail: pawel.bednarek@umed.wroc.pl

mgr Aleksandra Król
tel.: 71 784 15 86
e-mail: aleksandra.krol@umed.wroc.pl

Anna Zielińska
tel.: 71 784 11 35
e-mail: anna.zielinska@umed.wroc.pl
 

Pracownia Introligatorni i Poligrafii - pracownicy

Wszystkie materiały w wersji elektronicznej, które będą drukowane w Pracowni Introligatorni i Poligrafii proszę wysyłać na adres  beata.jakielaszek@umed.wroc.pl.
 
Beata Jakielaszek
e-mail: beata.jakielaszek@umed.wroc.pl
tel.: 71 784 10 64

Henryka Preder
e-mail: henryka.preder@umed.wroc.pl
tel.: 71 784 10 64

Małgorzata Krzysik
tel.: 71 784 10 62
e-mail: malgorzata.krzysik@umed.wroc.pl

03.04.2017