Stypendyści Funduszu im. dr. Emila Niedźwirskiego - wykaz od 1996 do IX 2012

nr stypendyści jednostka stypendysty kraj wyjazdu
1996
1 Aleksandra Łacko Katedra Onkologii           Wielka Brytania
 
1998
2 Marzenna Zielińska Katedra i Klinika Anest. i Intensywnej Terapii Wielka Brytania
 
2000/2001
3 Maria Bujnowska-Fedak Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej USA
4 Ewa Kalecińska Katedra Protetyki Stomatologicznej Belgia
5 Barbara Sozańska I Katedra i Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Niemcy
6 Robert Śmigiel Katedra i Zakład Patofizjologii Niemcy
7 Donata Kurpas Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Finlandia
8 Magdalena Szmyrka Katedra i Klinika Reumatologii Wielka Brytania
9 Ewa Żarnowska Katedra i Zakład Biofizyki USA
10 Tomasz Fuchs Katedra i Klinika Rozrodczości i Położnictwa Izrael
11 Patrycja Krzyżanowska Katedra i Klinika Okulistyki USA
12 Andrzej Obojski Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Alergologii USA
13 Wojciech Polak Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Japonia
14 Justyna Brasuń Katedra i Zakład Podstaw Nauk Medycznych Belgia
15 Ewa Kratz Katedra i Zakład Chemii i Immunochemii Holandia
 
2001/2002
16 Iwona Wójcik I Katedra i Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Włochy
17 Anna Łatkowska I Katedra i Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Włochy
18 Paweł Chudoba Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Niemcy
19 Tomasz Sozański Katedra i Zakład Radiologii Austria
 
2002/2003
20 Agata Mulak Katedra i Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Francja/Szwajcaria
21 Małgorzata Raś Katedra i Klinika Onkologii i Hematologii Dziecięcej Holandia
22 Dorota Wójcik Katedra i Zakład Chemii Fizycznej Finlandia
23 Dorota Ksiądzyna Katedra i Klinika Gastroenterologii i Hepatologii Węgry
24 Wanda Balińska I Katedra i Klinika Pediatrii, Alergologii i Kardiologii Austria/Holandia
 
2003/2004
25 Paweł Surowiak Katedra i Zakład Histologii i Embriologii Niemcy
26 Monika Skrzypiec Katedra i Zakład Farmakologii Kanada
27 Iwona Golonka Katedra i Zakład Chemii Fizycznej Finlandia
28 Magdalena Tłaczała II Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa Portugalia/Holandia
 
2004/2005
29 Dorota Kamińska Katedra i Klinika Nefrologii Wielka Brytania
30 Marcin Frączek Katedra i Klinika Otolaryngologii Niemcy/Szwajcaria
31 Marek Szaliński Katedra i Klinika Nefrologii Francja
32 Wojciech Błoński Katedra i Klinika Gastroenterologii i Hepatologii USA
33 Mirosław Banasik Katedra i Klinika Nefrologii Wielka Brytania
34 A.Kumar Agrawal II Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej USA
 
2006
35 Witold Musiał Katedra i Zakład Technologii Postaci Leku Niemcy
36 Rafał Płaksej Katedra i Klinika Kardiologii  
 
2007
37 Sylwia Serafińska Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych, Chorób Wątroby i Nabytych Niedoborów Odpornościowych Francja
38 Michał Kużdżał Katedra i Zakład Biofizyki Słowenia
39 Agnieszka Matera Katedra i Zakład Chemii Nieorganicznej Wielka Brytania
40 Eliza Patryn Katedra i Klinika Okulistyki Francja
 
2008
41 Agnieszka Hałoń Katedra i Zakład Anatomii Patologicznej USA
42 Kamil Jurczyszyn Katedra i Zakład Anatomii Patologicznej Czechy
43 Karolina Pesz Katedra i Zakład Genetyki Niemcy
44 Patryk Piotrowski Katedra i Klinika Psychiatrii Włochy
45 Adam Grzech Katedra i Klinika Okulistyki Holandia
46 Marcin Grabowski Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Alergologii Belgia
 
2009
47 Aleksandra Piotrowska Katedra i Zakład Histologii i Embriologii Wielka Brytania
48 Agnieszka Gomułkiewicz Katedra i Zakład Histologii i Embriologii Wielka Brytania
49 Tomasz Wójtowicz Samodzielna Pracownia Biofizyki Układu Nerwowego Katedry Biofizyki Wielka Brytania
50 Dorota Szumny Katedra i Zakład Farmakologii Wielka Brytania
51 Martyna Pieniążek Katedra i Klinika Okulistyki Francja
52 Maria Wesołowska Katedra i Zakład Biologii i Parazytologii Lekarskiej Czechy
53 Małgorzata Małodobra Zakład Technik Molekularnych Katedry Medycyny Sądowej USA
54 Dorota Frydecka Katedra i Klinika Psychiatrii USA
 
2010
55 Agnieszka Węgrzyn Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej Szwajcaria
56 Nina Skołucka Katedra i Zakład Biochemii Lekarskiej Francja
57 Anna Choromańska Katedra i Zakład Biochemii Lekarskiej Francja
58 Rafał Nowak Katedra i Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Belgia
59 Daria Gendosz Samodzielna Pracownia Biofizyki Układu Nerwowego Katedry Biofizyki Wielka Brytania
60 Marta Jakubik Katedra i Klinika Psychiatrii Włochy
61 Magdalena Kubrak Katedra i Klinika Okulistyki Włochy
62 Aleksandra Batycka-Baran Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii USA
63 Iwona Kuczborska Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii USA
64 Aleksandra Butrym Katedra i Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku Włochy
 
2011
65 Sylwia Smolińska Katedra i Zakład Immunologii Klinicznej Szwajcaria
 
2012
66 Marta Zagdańska Katedra i Klinika Psychiatrii Filipiny
67 Mieszko Więckiewicz Zakład Materiałoznawstwa Katedry Protetyki Stomatologicznej Niemcy
68 Krystian Kisza Katedra i Klinika Okulistyki Wielka Brytania
 
2013
69 Dagmara Michałowska Katedra Medycyny Sądowej Francja
70 Irmina Grzegorek Katedra i Zakład Histologii i Embriologii Niemcy
71 Dorian Nowacki Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych,  Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Izrael
72 Jerzy Wiśniewski Katedra i Zakład Biochemii Lekarskiej USA
73 Tomasz Płonek Katedra I Klinika Chirurgii Serca Holandia
74 Marta Jakubik Katedra i Klinika Psychiatrii Włochy
75 Marcin Szczot Katedra i Zakład Biofizyki USA