Już wiemy jak wyjechać na ERASMUSa
(9.11.2017)

Poznaliśmy zasady rekrutacji, najważniejsze terminy i wskazówki byłych stypendystów programu ERASMUS. Dział Współpracy Międzynarodowej przygotował spotkanie informacyjne - poniżej link z prezentacją z podsumowaniem.

Praktyki wakacyjne w Kijowie
(7.11.2017)

Nasi studenci wrócili z praktyk wakacyjnych na Uniwersytecie Medycznym im. O. Bohomolcia w Kijowie. Poniżej relacja Ewy Popowicz oraz Bartosza Skoniecznego, aktualnie rozpoczynających V rok na Wydziale Lekarskim.

Tradycyjna Medycyna Chińska
(23.10.2017)

Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim zaprasza na seminarium poświęcone tradycyjnej medycynie chińskiej oraz jej praktyce klinicznej w Polsce. Wykłady odbędą się 28 października 2017.

Wspólne urodziny programy ERASMUS+
(17.10.2017)

Do Czasoprzestrzeni w Zajezdni Dąbie na spotkanie "Powitanie Erasmusów we Wrocławiu" zapraszają wszystkie uczelnie biorące udział w projekcie. Wydarzenie przygotowane jest z myślą o przyjezdnych, a także tych, którzy dopiero planują wyjazd.

Jak wyjechać w ramach ERASMUS+
(17.10.2017)

Spotkanie dla zainteresowanych wyjazdem w ramach programu ERASMUS+ na studia lub praktyki odbędzie się 9 listopada 2017 (czwartek). Spotkanie zaplanowane jest na godz. 10:00 w sali wykładowej im. W. Brossa, ul. M. Skłodowskiej-Curie 66.

Stypendia DAAD: spotkanie informacyjne
(13.10.2017)

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej DAAD oferuje stypendia na wakacyjne kursy języka niemieckiego oraz pobyty badawcze, staże, studia doktoranckie i pobyty studyjne realizowane w Niemczech.

Odwoływane loty Ryanair
(20.9.2017)

W związku z sukcesywnym odwoływaniem lotów przez linie Ryanair, poniżej zamieszczamy link, pod którym można sprawdzić odwołane loty: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/travel-updates/fli...

Program stypendialny w Bawarii
(18.9.2017)

Bawarskie Ministerstwo Nauki i Badań Naukowych zaprasza do ubiegania się o stypendia naukowe na rok akademicki 2018/19 w ramach programu BAYHOST. Wnioski przyjmowane są do 1 grudnia 2017.

Umowa z Universidade Katyavala Bwila w Bengueli
(14.9.2017)

Podpisane przez Prorektora ds. Rozwoju Uczelni porozumienie dotyczyć będzie wymiany naukowej oraz osobowej. Delegacja naszej uczelni gościła w Angolii na początku września. Poza uczelnią, odwiedziała także miejscowy szpital.

Wystawa Dresden-concept we Wrocławiu
(31.8.2017)

Drezno będzie jeszcze bliżej Wrocławia. 22 września na placu Solnym pojawi się wystawa naukowa Dresden-concept. Jej otwarciu towarzyszyć będą wykłady, panele dyskusyjne i sesje informacyjne dla studentów.