ERASMUS BUDDY - zaopiekuj się studentem zagranicznym
(18.6.2018)

Pomóż zagranicznemu studentowi odnaleźć się we Wrocławiu i na naszej uczelni. Dział Współpracy Międzynarodowej poszukuje studentów, którzy mogliby zaopiekować się przyjeżdżającymi do nas "Erasmusami".

Stypendium w Perugii (Włochy)
(7.6.2018)

The University of Perugia strongly promotes 17 Ph.D. programs. Each program has a reserved scholarship for foreigner students. All activites will be run mainly in English. Knowledge of the Italian language is therefore not required.

Wyjazdy dla pracowników w ramach ERASMUS +
(5.6.2018)

Pracownicy Uniwersytetu Medycznego mogą skorzystać z możliwości wyjazdów szkoleniowych i dydaktycznych organizowanych w ramach Programu Erasmus+. Rekrutację prowadzi Dział Współpracy Międzynarodowej.

Wykład prof. Friedricha Köhlera w ramach Visiting Professors
(29.5.2018)

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu oraz Fundusz Scientiae Wratislavenses serdecznie zapraszają na wykład prof. Friedricha Köhlera (kierownika Centrum Telemedycyny Sercowo-naczyniowej, Charité, Berlin).

Dwutygodniowe praktyki wakacyjne w Zaporożu
(14.5.2018)

Zapraszamy chętnych studentów, którzy ukończyli I rok studiów, do udziału w dwutygodniowych praktykach wakacyjnych organizowanych przez Zaporozhye State Medical University (http://int.zsmu.edu.ua/)

Summer School on Technologie Transfer in Life Sciences
(10.5.2018)

The 6th International Summer School on Technology Transfer in Life Sciences will take place in Dresden from 17th September – 21st September 2018 with the kind support of external experts on technology transfer.

Ostatnie wolne miejsca na praktyki wakacyjne w Tirgu Mures
(9.5.2018)

Ruszyły zapisy do odbycia, przez 5 naszych studentów, 4-tygodniowych praktyk wakacyjnych w okresie 1-31.07.2018 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Tirgu Mures (University of Medicine and Pharmacy of Tirgu Mures) w Rumunii.

Zacieśniamy współpracę z Västmanlandem
(8.5.2018)

Przede wszystkim nauka i wymiana doświadczeń - to główne założenia porozumienia omawianego w czasie spotkania władz Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ze szwedzką delegacją. Łączy nas wieloletnia współpraca.

Miesięczne praktyki w Charkowie i Kijowie
(23.4.2018)

Zapraszamy do zapisów na miesięczne praktyki w Charkowie i Kijowie. Praktyki oferują dwie uczelnie partnerskie: Kharkiv National Medical University oraz The Bogomolets National Medical University in Kiev.

Profesor Akira Aoki odwiedził naszą uczelnię
(19.4.2018)

W kwietniu gościliśmy na naszej uczelni jednego z najbardziej cenionych na świecie specjalistów z dziedziny periodontologii laserowej - profesora Akira Aoki z Tokyo Medical and Dental University.