Szkoła doktorska -  Program i plan studiów

Rok akademicki 2020/2021

Program kształcenia Szkoły Doktorskiej od 2020/2021
Plan kształcenia Szkoły Doktorskiej od 2020/2021

Plan zajęć semestr letni:

I rok

podział grup jak w semestrze zimowym

II rok

podział grup jak w semestrze zimowym
Informuję, że wybieracie Pańswo tylko jeden fakultet !!! Proszę o przemyślany wybór !
Uwaga !!! Zapisy zostały uruchomione przez Wirtualną Uczelnię / oferta dydyktyczna/ wybór z oferty.

Plan zajęć semestr zimowy:

I rok
podział grup dla przedmiotów: Metodyka nauczania w szkole wyższej (3 grupy

II rok
podział grup dla przedmiotów: Metodologia badań naukowych i Stylistyka wypowiedzi naukowej (2 grupy)
podział grup dla przedmiotów: Biostatystyka i Indywidualne sprawozdania naukowe z prezentacją osiągniętych postępów (6 grup)

Rok akademicki 2019/2020

Program kształcenia Szkoły Doktorskiej na rok 2019/2020

•  Immatrykulacja

odbędzie się dnia 10 października 2019 r. o godz. 10.00 w  Budynku Biblioteki Głównej przy ul. Marcinkowskiego 6.

Obecność obowiązkowa.

Plan zajęć semestr letni:

• I rok

• podział grup jak w semestrze zimowym

Plan zajęć semestr zimowy:

• I rok

• podział grup dla przedmiotów: Metodologia badań naukowych i Lektorat z języka obcego (2 grupy)
  • podział grup dla przedmiotów: Metodyka nauczania w szkole wyższej i Informacja naukowa i bibliograficzna (3 grupy