Aktualności - szkoła doktorska
Wparcie dla naszej doktorantki walczącej z nowotworem
(23.6.2021)

Przekazujemy do całej społeczności Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu prośbę o wsparcie lek. Joanny Roguskiej, mierzącej się ze złośliwym nowotworem sutka. Asia jest lekarzem, doktorantką i pracowniczką naszej uczelni, a prywatnie mamą.

Webinar dotyczący problematyki plagiatu
(16.6.2021)

W dniu 14 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 na kanale UMW na YouTube odbył się kolejny webinar dotyczący problematyki plagiatu. Webinar został zorganizowany przez Rektorską Komisję ds. Przeciwdziałania Plagiatom oraz Szkołę Doktorską.

Program stypendialny „Przyszłość Medycyny”
(7.6.2021)

Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór do programu stypendialnego „Przyszłość Medycyny”. Celem jest wspieranie doktorantów oraz pracowników badawczych, planujących wyjazd zagraniczny o charakterze badawczym.

Wykład dotyczący problematyki plagiatu
(1.6.2021)

14 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 na kanale YouTube Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu odbędzie się kolejny webinar zorganizowany przez Rektorską Komisję ds. Przeciwdziałania Plagiatom oraz Szkołę Doktorską.

EUROBIOTECH 2021
(28.5.2021)

Komitet Biotechnologii PAN i Komitet Organizacyjny Eurobiotech 2021 zaprasza do udziału w konferencji EUROBIOTECH Online, która odbędzie 16.06.21 r. Specjalnym gościem wydarzenia będzie prof. Pamela Robey z NIH, USA.

Nabór do Studenckiego Programu Stypendialnego
(27.5.2021)

WCA uruchamia nabór do kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego dla studentów, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych oraz doktorantów w 6 dotychczasowych kategoriach stypendialnych.

Programy w ramach Stypendiów Santander
(17.5.2021)

Ruszyła kolejna edycja Stypendiów Santander pod hasłem #LifeLongLearning. Wybrane projekty kierowane są zarówno do studentów i absolwentów, jak i wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Postawy wobec pandemii COVID-19 wśród studentów
(7.5.2021)

Zakład Promocji Zdrowia i e‑Zdrowia, Instytut Zdrowia Publicznego, Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, realizuje badanie pt. „Postawy wobec pandemii COVID-19 wśród studentów studiów dziennych".

XIX Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa
(7.5.2021)

Naukowe Koło Ekonomistów zaprasza do czynnego i biernego udziału w XIX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Nauki społeczne i współczesna ekonomia - szanse, zagrożenia, wyzwania".

Doktorat wdrożeniowy
(30.4.2021)

Informujemy, że w dniu 27.04.2021 r. Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało na stronie internetowej komunikat dotyczący możliwości ubiegania się o środki finansowe w ramach działania „Doktorat wdrożeniowy”.