Dział Serwisu Technicznego

Kierownik Działu
Inspektor ds. ppoż.

mgr inż. poż. Sławomir Pieprzyk
tel. 71 784 19 21
tel. kom.: 695 651 623
e-mail: slawomir.pieprzyk@umed.wroc.pl

Starszy specjalista ds. zarządzania obiektami
mgr inż. Monika Mazurkiewicz
tel. 71 784 11 77, 71 784 05 16
e-mail: monika.mazurkiewicz@umed.wroc.pl

Specjalista
Tomasz Gawron
tel. 71 784 11 77
e-mail: tomasz.gawron@umed.wroc.pl

Specjalista ds. technicznych wentylacji i klimatyzacji
mgr inż. Paweł Ostrowski
tel. 71 784 12 03,
tel. kom.: 695 651 759
e-mail: pawel.ostrowski@umed.wroc.pl

Samodzielny referent
lic. Katarzyna Żebrowska
tel. 71 784 11 99
tel. kom.: 665 330 064
e-mail: katarzyna.zebrowska@umed.wroc.pl

Samodzielny referent ds. obsługi organizacyjno - administracyjnej jednostki w Campusie Borowska
mgr Irena Trando
tel./fax: 71 784 05 19
e-mail: irena.trando@umed.wroc.pl

Samodzielny referent ds. obsługi organizacyjno - administracyjnej jednostki w Campusie Pasteura
Ewa Sołtyszczak-Kokocińska
tel.: 71 784 10 92
tel./fax: 71 784 10 98
e-mail: ewa.soltyszczak-kokocinska@umed.wroc.pl

W ramach Działu Serwisu Technicznego funkcjonują:

1) Serwis napraw aparatury
2) Sekcja Utrzymania Infrastruktury Technicznej w Campusie Pasteura
3) Sekcja Utrzymania Infrastruktury Technicznej w Campusie Borowska

Serwis napraw aparatury

Starszy specjalista
mgr inż. Marek Chamerski
tel. 71 784 11 91
e-mail: marek.chamerski@umed.wroc.pl

Samodzielny referent
Jan Zawadzki
tel. 71 784 12 00
e-mail: jan.zawadzki@umed.wroc.pl

Samodzielny referent
Dariusz Kazubek
tel. 71 784 11 96
e-mail: dariusz.kazubek@umed.wroc.pl

Samodzielny referent
Robert Maćkowiak
tel. 71 784 11 96
tel. kom.: 724 944 440
e-mail: robert.mackowiak@umed.wroc.pl

Samodzielny referent
Grzegorz Tomczak
tel. 71 784 11 92
e-mail: grzegorz.tomczak@umed.wroc.pl

Sekcja Utrzymania Infrastruktury Technicznej w Campusie Borowska

Kierownik Sekcji
mgr inż. Andrzej Oleś
tel.: 71 784 05 17
tel. kom.: 665 899 992
e-mail: andrzej.oles@umed.wroc.pl

Sekcja Utrzymania Infrastruktury Technicznej w Campusie Pasteura

Kierownik Sekcji
Jerzy Kokociński
tel.: 71 784 10 93
tel. kom.: 691 522 344
e-mail: jerzy.kokocinski@umed.wroc.pl