Ważne informacje dla pracowników UMW

Erasmus Staff Week at the University of Murcia
(9.1.2019)

Pracownicy naszej uczelni mają okazję skorzystać z Erasmus Staff Week na Uniwersytecie w Murcji w południowo-wschodniej Hiszpanii. Wyjazd zaplanowany jest od 13 do 17 maja 2019. Rejestracja trwa do 7 lutego.

Lęk przed "obcymi" i wrogość wobec nich - konferencja
(2.1.2019)

Na Uniwersytecie Warszawskim porozmawiamy o uprzedzeniach, ksenofobii w kontekście polskich uczelni. Zapraszamy na bezpłatną konferencję Lęk przed "obcymi" i wrogość wobec nich. Zapisy do 7 stycznia.

Jednostki zamknięte w Wigilię
(21.12.2018)

W dniu 24.12.2018 zamknięte będą: audytor wewnętrzny, ABK, Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Stanowisko ds. Jakości ISO, Stanowisko ds. Dyscyplinarnych Nauczycieli Akademickich, działy: Marketingu, Finansowy, Spraw Pracowniczych.

Staff Training Week at Technische Universität Dresden
(20.12.2018)

An invitation take part in the International Staff Training Week at Technische Universität Dresden (Germany): Navigating the Challenges of Modern Universities, 3rd – 7th June 2019.  Application is possible until 28th February 2019.

Marburg International Staff Training Week
(13.12.2018)

Staff Training Week is primarily aimed at colleagues who are involved in student mobility within the Erasmus+ Programme at Faculties and in International Offices of Higher Education Institutions both in Programme and Partnercountries.

Centra Doskonałości Naukowej Dioscuri
(10.12.2018)

Ogłoszono drugi konkurs na utworzenie Centrów Doskonałości Naukowej Dioscuri. W drugiej edycji wybranych zostanie do czterech centrów w zakresie nauk ścisłych i technicznych, nauk o życiu oraz nauk humanistycznych i społecznych.

Informacja z Działu Aparatury Naukowej
(6.12.2018)

Dział Aparatury Naukowej uprzejmie informuje, że na prośbę firmy Rand Sp. z o.o., zamówienia, które mają być zrealizowane jeszcze w tym roku, muszą wpłynąć do działu max do 19.12.2018 roku.

Sztab WOŚP na naszej uczelni
(5.12.2018)

Po raz pierwszy przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu działać będzie Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jeśli chcesz pomóc - wypełnij ten formularz.

Dziękujemy za wkład w rozwój uczelni
(30.11.2018)

W obecności członków Senatu, który stojąc, długo oklaskiwali odchodzących na emeryturę profesorów, rektor prof. Marek Ziętek serdecznie podziękował za wysiłek, który włożyli w rozwój naszej Uczelni.

Zgoda na zamknięcie jednostek 24 grudnia
(30.11.2018)

Rektor prof. Marek Ziętek wyraził zgodę na zamknięcie jednostek 24 grudnia 2018 roku, jeśli ich pracownicy zdecydują się na urlop. Wnioski urlopowe muszą być dostarczone do kadr do 14 grudnia 2018, poza tymi, które uwzględniono w planie urlopów.