Ważne informacje dla pracowników UMW

Patricia Villalobos Echeverría - Visiting Professor
(20.11.2017)

Od 20 do 24 listopada w ramach programu 'Visiting Professor' funduszu “Scientiae Wratislavienses” odwiedzi Wrocław i Akademię Sztuk Pięknych Patricia Villalobos Echeverría z Gwen Frostic School of Art, Western Michigan University, USA.

Prof. Naomi Hachiya z Uniwersytetu Medycznego w Tokyo w Katedrze Psychiatrii
(13.11.2017)

29 listopada 2017 roku (środa) o 13:00 odbędzie się wykład prof. Naomi Hachiya z Uniwersytetu Medycznego w Tokyo. Wykład odbędzie w sali wykładowej Katedry Psychiatrii przy Wybrzeżu Pasteura 10.

Dni wolne
(9.11.2017)

Dniem wolnym za przypadające w sobotę 11 listopada Święto Niepodległości będzie na naszej uczelni piątek 22 grudnia. Z kolei 2 stycznia będziemy mieć wolne za przypadające w sobotę Święto Trzech Króli.

Wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim
(7.11.2017)

Kolejne wykłady w Katedrze Biologii Człowieka UWr. W programie między innymi spotkanie z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem "Odzyskiwanie pamięci. Poszukiwania ofiar komunizmy w Polsce". Ten wykład odbędzie się 28 listopada.

Zapotrzebowanie Św. Mikołaja we Wrocławskim Hospicjum
(7.11.2017)

Poniżej szczegółowa informacja czego potrzebuje Mikołaj, aby ucieszyć podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Prezenty należy dostarczyć do 17 listopada 2017 r. do siedziby Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Zakupy oprogramowania i akcesoriów komputerowych - terminy
(7.11.2017)

W tym roku kalendarzowym Centrum Informatyczne będzie w stanie zrealizować tylko te zlecenia zakupu, które wpłyną do CI w terminie do 30 listopada 2017r. Wnioski otrzymane po tym terminie będą realizowane od stycznia 2018r.

Nowy dział w strukturze uczelni
(3.11.2017)

1 listopada 2017 r. do życia powołany został Dział Zarządzania Dokumentacją, w którego skład weszły Kancelaria Ogólna i Archiwum Zakładowe. Formalnie i merytorycznie dział podlega Zastępcy Kanclerza ds. Zarządzania Administracją.

Odznaczeni przez Prezydenta RP
(31.10.2017)

Prof. Halina Grajeta, prof. Danuta Zwolińska oraz prof. Andrzej Mysiak odebrali Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenia nadane zostały za wybitne osiągnięcia w pracy naukowo-badawczej i działalność dydaktyczną.

Wykład Polskiego Towarzystwa Biologii Komórki
(30.10.2017)

Zakład Biologii Rozwoju Zwierząt oraz Polskie Towarzystwo Biologii Komórki zaprasza na wykład dr Piotra Podlasza pt.: "Badanie funkcji neuropeptydów z użyciem danio pręgowanego (Danio rerio) jako organizmu modelowego".

Kazushi Nakada we Wrocławiu
(27.10.2017)

Kazushi Nakada odwiedza Wrocław w ramach programu  Visiting Professor. Jego trzytygodniowy pobyt na Akademii Sztuk Pięknych podsumuje wystawa prezentująca dokonania warsztatów artystycznych.