Ważne informacje dla pracowników UMW

Ubezpieczenie grupowe pracowników
(15.10.2019)

Po rozstrzygnięciu przetargu na usługę grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodzin pracowników Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu istnieje możliwość skorzystania z nowej oferty świadczeń.

Szkolenia „Otwarci na niepełnosprawność”
(9.10.2019)

Rusza kolejna edycja szkoleń dla pracowników z cyklu „Otwarci na niepełnosprawność”. Podczas szkolenia będą miały miejsce m.in. ćwiczenia praktyczne pozwalające poznać i doświadczyć rzeczywistości od strony osoby z niepełnosprawnością.

List otwarty Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej
(7.10.2019)

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej wystosował list otwarty w związku z sytuacją w służbie zdrowia i zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi w odniesieniu do sytuacji obserwowanej w ochronie zdrowia.

Dolnośląscy liderzy medycyny - szansa na dofinansowanie
(2.10.2019)

Rusza kolejny nabór uczestników w ramach projektu „Dolnośląscy Liderzy Medycyny wdrożenie zintegrowanego programu podnoszenia kompetencji studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i administracyjnej UMW ".

Kolejny etap ustalania składu Rad Dyscyplin
(20.9.2019)

Komisja do spraw ustalenia składu rad dyscyplin, na podstawie złożonych przez kandydatów oświadczeń, zatwierdziła częściowe składy. W dyscyplinie nauki medyczne listy rankingowe zostały uzupełnione o kolejne osoby.

Zmarł prof. Krzysztof Wrabec
(12.9.2019)

11 września 2019 roku zmarł prof. dr hab. Krzysztof Wrabec, wieloletni pracownik Katedry i Kliniki Kardiologii UMW. Uroczystość pogrzebową zaplanowano 18 września od godz. 12.30 na Cmentarzu przy ul. Smętnej we Wrocławiu.

Ustalanie składu Rad Dyscyplin
(5.9.2019)

Rozpoczęła pracę komisja, której zadaniem będzie ustalenie - zgodnie z zapisami Statutu UMW - składu Rad Dyscyplin. Wszelkie informacje dotyczące procedury, a także listy rankingowe umieszczone zostaną na specjalnej stronie internetowej.

Podróże w czasie pracowników UMW
(23.8.2019)

Pracownicy mogli w zeszłym tygodniu zobaczyć zbiory Muzeum Medycyny Sądowej i CSM. Przed nimi ostatnia wakacyjna wycieczka. Na koniec cieszące się dużym zainteresowaniem Zbiory Specjalne Biblioteki.

International Staff Training week České Budějovice
(21.8.2019)

University of South Bohemia in České Budějovice is pleased to invite Wroclaw Medical Uniwersity emploees to 7th International Staff Week, which will be held from November 25th-29th, 2019.
 

Ostatnia wakacyjna wycieczka do CSM
(19.8.2019)

To już ostatnia szansa dla pracowników naukowych i administracyjnych, aby zwiedzić wszystkie zakamarki Centrum Symulacji Medycznej pod okiem techników symulacji, w wakacje 2019. Zapraszamy do zapisów na piątkową wycieczkę.