Ważne informacje dla pracowników UMW

Zasady pracy administracji uczelni
(22.10.2020)

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną dopuszczona została zmiana trybu pracy administracji naszej uczelni. Decyzje w tej sprawie - po uzgodnieniu ze swoimi przełożonymi podejmują kierownicy jednostek. 

Nowa procedura postępowania w przypadku zakażeń
(16.10.2020)

W związku z rosnącą liczbą przypadków zakażenia i osób kierowanych na kwarantannę zmieniona została Procedura postępowania w przypadku podejrzenia lub zarażenia SARS-COV-2 wśród pracowników i studentów UMW.

Spotkanie z rektorami - zapis
(26.1.2021)

Pierwsze spotkanie online z rektorami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu odbyło się 21 stycznia 2021. Rektorzy przedstawili zadania, które zrealizowali w ostatnich miesiącach i opowiedzieli o planach. Odpowiadali też na pytania.

Konkurs doceniający wysiłek publikacyjny
(25.1.2021)

Wprowadzone w regulaminie wynagradzania zmiany umożliwiają organizację przez rektora konkursów doceniających różne aspekty działań pracowników uczelni. Pierwszy z nich dotyczy największego przyrostu publikacji.

Żałobne posiedzenie Senatu UMW
(25.1.2021)

W środę 27 stycznia zaplanowano żałobne posiedzenie Senatu poświęcone pamięcui dwojga zmarłych niedawno pracowników naszej Uczelni - prof. Haliny Hańczyc oraz prof. Mieczysława Woźniaka.

Ankieta naukowa badająca zachowania żywieniowe
(21.1.2021)

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dla pracowników służby zdrowia przygotowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na potrzeby projektu naukowego badającego zachowania różnych grup zawodowych.

Nabór na miejsca doktoranckie w projekcie ETUDE
(19.1.2021)

Katedra Psychiatrii UMW zaprasza do wzięcia udziału w naborze, który potrwa do 28 lutego 2021, na miejsca doktoranckie w ramach grantu ETUDE Marie Skłodowska-Curie Innovation Training Network (ITN).

Czy nowy rok z pandemią? - podsumowanie konferencji [wideo]
(18.1.2021)

Zapraszamy na podsumowanie prelekcji naukowych, piątkowej konferencji: Czy nowy rok z pandemią? Eksperci dzielą się swoją wiedzą o wirusie z pracownikami i studentami UMW                

Dr hab. Błażej Misiak - przewodniczącym panelu ekspertów NCN
(14.1.2021)

Dr hab. Błażej Misiak z Katedry Psychiatrii naszej uczelni został przewodniczącym międzynarodowego panelu ekspertów NZ5 w konkursach SONATA i Preludium BIS Narodowego Centrum Nauki.

Dr hab. Marzena Zielińska w komisji KRAUM
(14.1.2021)

Dr hab. Marzena Zielińska - pełnomocnik rektora UMW ds. dydaktyki klinicznej została powołana w skład Uniwersyteckiej Komisji ds. Jakości Kształcenia na Kierunku Lekarskim na lata 2021-2024 KRAUM.