Ważne informacje dla pracowników UMW

Jednostki nieczynne 14 sierpnia
(17.7.2017)

W dniu 14.08.2017 r. Dział Spraw Pracowniczych będzie nieczynny. Jednocześnie przypominamy, że rektor prof. Marek Ziętek wyraża zgodę na zamknięcie jednostek w tym dniu, o ile wszyscy pracownicy tych jednostek wezmą w wymienionym dniu urlop.

Informacja o Nagrodach Rektora
(14.7.2017)

Uzgodniono wartości progowe kryteriów dla nagród naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych w roku 2017. Poniżej informacja o nagrodach za publikacje, komercjalizację wyników badań, autorstwo podręcznika, czy opiekę nad SKN.

Informacje dla korzystających z karty Multisport
(7.7.2017)

Pracownicy korzystający z karty Multisport, w czasie wakacji mogą skorzystać z dodatkowych bonusów w ramach programu: 4 biletów do kina, 4 biletów do muzeum, a także pobrać 6 audiobooków.

Możliwość zamknięcia jednostek na sierpniowy długi weekend
(29.6.2017)

Rektor prof. Marek Ziętek wyrażam zgodę na zamknięcie jednostek Uniwersytetu Medycznego w dniu 14 sierpnia 2017 r. (poniedziałek), o ile wszyscy pracownicy tych jednostek wezmą w wymienionym dniu urlop.

Prof. Janusz Rak odwiedza naszą uczelnię
(27.6.2017)

Wykład profesora Janusza Raka odbędzie się 5 lipca 2017 r. (środa) o godz. 12.00 w auli CNIM Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na spotkanie zaprasza prorektor ds. dydaktyki prof. Piotr Dzięgiel.

Summer School on Technology Transfer in Life Sciences
(9.6.2017)

Would you like to check the commercial potential of your research? Apply for the International Summer School on Technology Transfer in Life Sciences, taking place 28th August to 1st September 2017 in Dresden/Germany.

Stypendia rządu kolumbijskiego
(30.5.2017)

Do 2 czerwca można składać wnioski w sprawie stypendiów rządu kolumbijskiego na studia bądź badania naukowe prowadzone na terenie Kolumbii.

Zajęcia z Nordic Walking
(26.5.2017)

Tym razem we wtorki o godz. 18.00. Ponownie pracownicy i studenci naszej uczelni mają możliwość dołączyć na zajęcia z Nordic Walking w ramach Akademii Zdrowia Santandera. Zajęcia prowadził będzie dr Krzysztof Aleksandrowicz.

2. miejsce w Biegu Firmowym
(21.5.2017)

Mamy powody do dumy. Pobiegło 6 tysięcy zawodników, podzielonych na 1200 sztafet. Uniwersytet Medyczny wystawił dwie. Mieszana skończyła klasyfikację generalną na 48. miejscu, męska zajęła 2. miejsce. Wyprzedziła nas tylko Nokia.

Visiting Professors
(17.5.2017)

W ramach programu Visiting Professors Wrocław odwiedzi profesor Grygorii  Monastyrskyi. Prof. Monastyrskyi od 17 lat jest pracownikiem na Tarnopolskim Narodowym Uniwersytecie Ekonomicznym (TNUE) na Ukrainie.