Ważne informacje dla pracowników UMW

Identyfikator ORCID - łączenie z kontem w PBN i POL-on
(10.6.2019)

Przypominamy, że pracownicy i doktoranci UMW są zobowiązani do powiązania indywidualnego konta w systemie Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN) z kontem systemu ORCID i systemem POL-ON.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe PWr czerwiec 2019
(13.6.2019)

Gościem kolejnego spotkania w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej będzie prof. Adrian Bejan z amerykańskiego Uniwersytetu Duke. 24.06.2019 r. wygłosi wykład „Nature, evolution and purpose”.

Skrócenie godzin czasu pracy w związku z upałami
(12.6.2019)

W związku z wysoką temperaturą powietrza i brakiem rozwiązań umożliwiających odpowiednie schładzanie pomieszczeń Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu JM Rektor wyraził zgodę na skrócenie czasu pracy.

Kolejny nabór wniosków w programie Liderzy Medycyny
(11.6.2019)

Rusza kolejny etap rekrutacji do zadania „Wprowadzenie Tutoringu jako nowego sposobu nauczania dzięki szkoleniom kadry dydaktycznej pracującej indywidualnie ze studentem”. Wnioski składać można do 14 czerwca.

Jednostki nieczynne 21 czerwca
(11.6.2019)

Zgodnie z decyzją JM Rektora, istnieje możliwość zamknięcia jednostek uczelni 21 czerwca.

19 edycja - Stypendium Tygodnika Polityka
(10.6.2019)

Celem programu jest promocja nauki i eksponowanie naukowców, którzy są w awangardzie myśli, badań, intelektualnych poszukiwań, popularyzowanie tego, co robią i ich samych, jako wzorców kariery zawodowej. Zgłoszenia do 16.06.2019 r.

Język angielski dla pracowników
(3.6.2019)

Ruszył kolejny nabór na kurs języka angielskiego dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Uczestników zgłaszać można do 8 lipca. Chętni będą zobowiązani do wypełnienia testu kwalifikującego do grupy.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe PWr w maju 2019
(21.5.2019)

„Nierzetelność naukowa na uczelniach technicznych” dra hab. n. med. Marka Wrońskiego, lekarza-anestezjologa, to kolejny wykład w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego Politechniki Wrocławskiej.

Zgoda na zamknięcie jednostek 21 czerwca
(9.5.2019)

Zgodnie z decyzją JM Rektora istnieje możliwość zamknięcia jednostek 21 czerwca, pod warunkiem dostarczenia do Działu Spraw Pracowniczych do 10 czerwca 2019 urlopów wszystkich pracowników z danej jednostki.

Ruszył nabór do nowego programu Fulbright STEM Impact Award
(8.5.2019)

Fulbright STEM Impact Award oferuje stypendia dla aktywnych badaczy reprezentujących dziedziny STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Mathematics). Nabór wniosków na wyjazd w roku akademickim 2019/20 trwa do 28 czerwca 2019 r.