Ważne informacje dla pracowników UMW

28 października 2020 dniem rektorskim
(27.10.2020)

28 października 2020 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu będzie dniem rektorskim.

Czerwona strefa - zmiana sposobu organizacji zajęć
(23.10.2020)

W związku z wprowadzeniem w całej Polsce czerwonej strefy konieczna była zmiana organizacji zajęć na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Nowe zasady obowiązywać będą od 24 października do 8 listopada 2020.

Zasady pracy administracji uczelni
(22.10.2020)

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną dopuszczona została zmiana trybu pracy administracji naszej uczelni. Decyzje w tej sprawie - po uzgodnieniu ze swoimi przełożonymi podejmują kierownicy jednostek.

Nowa procedura postępowania w przypadku zakażeń
(16.10.2020)

W związku z rosnącą liczbą przypadków zakażenia i osób kierowanych na kwarantannę zmieniona została Procedura postępowania w przypadku podejrzenia lub zarażenia SARS-COV-2 wśród pracowników i studentów UMW.

Warsztaty: Cyfrowe transformacje w biobankowaniu
(23.10.2020)

Dwudniowe szkolenie "Cyfrowe transformacje w biobankowaniu" organizowane przez Konsorcjum BBMRI.pl zaplanowano w formule online w dniach 5-6 listopada 2020. Udział jest bezpłatny trwa rejestracja uczestników.

2. edycja Wielkiej bitwy o Start-up!
(21.10.2020)

Masz ciekawy pomysł na start-up, ale nie wiesz jak zacząć? Weź udział w konkursie dla studentów i pracowników naukowych na najlepszy projekt nowego biznesu. Do 15 listopada 2020 r. prześlij swoją propozycję w formie prezentacji.

Czasowe zawieszenie oceny okresowej nauczycieli akademickich
(20.10.2020)

Zgodnie Rozporządzeniem MZ z dnia 16.10.2020 w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania uczelni medycznych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zawieszona została ocena nauczycieli akademickich.

Tutoring - szkolenie dla osób pracujących ze studentami
(20.10.2020)

Trzecia grupa pracowników UMW zakończyła szkolenie z tutoringu w ramach projektu POWER Dolnośląscy Liderzy Medycyny. Do 30.11.2020 r. trwa rekrutacja do ostatniej edycji szkoleń dających tytuł tutora z certyfikatem Collegium Wratislaviense.

Koronawirus: najczęściej zadawane pytania
(13.10.2020)

Zespół ds. zarządzania kryzysowego przygotował zestaw odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez pracowników i studentów naszej uczelni. Zachęcamy do przejrzenia poniższego zestawienia.

Ważne: zestaw uaktualnionych zaleceń
(13.10.2020)

Eksperci z zespołu ds. zarządzania kryzysowego działającego na na naszej uczelni przygotowali zaktualizowany zestaw zaleceń ułatwiających odnalezienie się w aktualnej sytuacji epidemicznej.