Ważne informacje dla pracowników UMW

Zgoda na zamknięcie jednostek 24.12.2029
(22.11.2019)

P.o. Rektora UMW prof. Piotr Ponikowski wyraził zgodę na zamknięcie jednostek 24.12.2019, jeśli wszyscy ich pracownicy wezmą urlop, a kierownicy złożą stosowne wnioski w Dziale Spraw Pracowniczych do 6 grudnia 2019.

Zostań Słodkim Mikołajem – Become a sweet Santa Claus
(13.11.2019)

Od 5 listopada do 5 grudnia STDL przeprowadza zbiórkę słodyczy, które święty Mikołaj wręczy małym pacjentom ze Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej 213. Do specjalnie przygotowanych pudełek można wrzucać słodkości. ENG below

3. Saksońsko-Polski Dzień Innowacji
(31.10.2019)

Spotkanie ma służyć pogłębieniu transgranicznej współpracy pomiędzy nauką i przemysłem. W ramach dwudniowego spotkania zaprezentowane zostaną najlepsze przykłady transferu wiedzy i technologii z Polski i Niemiec.

Książka adresowa uczelni
(29.10.2019)

Przypominamy, że zespół Centrum Informatycznego stworzył narzędzie, które znacząco może usprawnić komunikację. Książka adresowa jest na bieżąco uzupełniana przez pracowników. Co tydzień jedna z osób otrzymuje nagrody.

„Otwarci na niepełnosprawność” edycja 2019/2020
(23.10.2019)

Pierwsza grupa pracowników UMW uczestniczyła w tegorocznej edycji szkolenia „Otwarci na niepełnosprawność”. Zajęcia prowadzili przedstawiciele Stowarzyszenia „Twoje Nowe Możliwości”. Istnieje możliwość zapisów na kolejne warsztaty.

Ubezpieczenie grupowe pracowników
(15.10.2019)

Po rozstrzygnięciu przetargu na usługę grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodzin pracowników Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu istnieje możliwość skorzystania z nowej oferty świadczeń.

Szkolenia „Otwarci na niepełnosprawność”
(9.10.2019)

Rusza kolejna edycja szkoleń dla pracowników z cyklu „Otwarci na niepełnosprawność”. Podczas szkolenia będą miały miejsce m.in. ćwiczenia praktyczne pozwalające poznać i doświadczyć rzeczywistości od strony osoby z niepełnosprawnością.

List otwarty Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej
(7.10.2019)

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej wystosował list otwarty w związku z sytuacją w służbie zdrowia i zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi w odniesieniu do sytuacji obserwowanej w ochronie zdrowia.

Dolnośląscy liderzy medycyny - szansa na dofinansowanie
(2.10.2019)

Rusza kolejny nabór uczestników w ramach projektu „Dolnośląscy Liderzy Medycyny wdrożenie zintegrowanego programu podnoszenia kompetencji studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i administracyjnej UMW ".

Kolejny etap ustalania składu Rad Dyscyplin
(20.9.2019)

Komisja do spraw ustalenia składu rad dyscyplin, na podstawie złożonych przez kandydatów oświadczeń, zatwierdziła częściowe składy. W dyscyplinie nauki medyczne listy rankingowe zostały uzupełnione o kolejne osoby.