Ważne informacje dla pracowników UMW

Wycieczki po uczelni dla pracowników
(17.7.2018)

Rozpoczynamy serię wakacyjnych wycieczek po uczelni. To propozycja dla pracowników, którzy będą mieli możliwość odwiedzenia miejsc na co dzień dla siebie niedostępnych. Zwiedzanie planowane jest w kolejne piątki. Obowiązują zapisy.

Odeszła prof. Wanda Wojtkiewicz-Rok
(10.7.2018)

Ze smutkiem informujemy o śmierci prof. Wandy Wojtkiewicz-Rok. Prof. Wojtkiewicz-Rok związana była z Zakładem Humanistycznych Nauk Lekarskich. Pogrzeb odbył się 13.07.2018 w kościele św. Jadwigi w Sokołowcu.

Konkurs na krzewienie wiedzy o edukacji
(22.6.2018)

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ogłosiła I edycję Konkursu im. prof. Romana Czerneckiego na najlepszy artykuł poświęcony edukacji. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca.

Erica Rosenfeld - Visiting Professor
(18.6.2018)

Od 18 do 24 czerwca 2018 w ramach programu 'Visiting Professor' funduszu “Scientiae Wratislavienses” odwiedzi Wrocław i Akademię Sztuk Pięknych Erica Rosenfeld - artystka tworzy  w Nowym Jorku.

Sposób wydawania skierowań osobom trzecim
(14.6.2018)

W związku z ochroną danych osobowych, Dział Spraw Pracowniczych informuje o zasadach wydawania zaświadczeń, skierowań na badania lekarskie i innych dokumentów pracownikowi innemu niż ten, którego dokumenty dotyczą.

Spotkanie w ramach CONVENTUS CARDIOLOGICUS IV
(13.6.2018)

Zespół Katedry i Kliniki Kardiologii zaprasza na spotkanie naukowe pt: Postępy w leczeniu przeciwzakrzepowym  u pacjentów ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego w ramach spotkań CONVENTUS CARDIOLOGICUS IV.

Wyjazdy dla pracowników w ramach ERASMUS +
(5.6.2018)

Pracownicy Uniwersytetu Medycznego mogą skorzystać z możliwości wyjazdów szkoleniowych i dydaktycznych organizowanych w ramach Programu Erasmus+. Rekrutację prowadzi Dział Współpracy Międzynarodowej.

Zapisy na Bieg Uniwersytetu Medycznego
(4.6.2018)

1 czerwca ruszyły zapisy na BUMKids, czyli biegi dla dzieci organizowane w ramach Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Tegoroczna, czwarta już, edycja imprezy zaplanowana jest 29 września 2018 roku.

Bilety na szkolenie przeciwpożarowe
(30.5.2018)

6 czerwca w ramach Szkolenia przeciwpożarowego w NFM zorganizowano wieczór kabaretowy. Wystąpią Jerzy Kryszak i kabaret Nowaki. Bezpłatne wejściówki dla pracowników odebrać można w BZZL.

Wykład prof. Friedricha Köhlera w ramach Visiting Professors
(29.5.2018)

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu oraz Fundusz Scientiae Wratislavenses serdecznie zapraszają na wykład prof. Friedricha Köhlera (kierownika Centrum Telemedycyny Sercowo-naczyniowej, Charité, Berlin).