Ważne informacje dla pracowników UMW

Procedura postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia
(20.4.2020)

Na prośbę p.o. rektora prof. Piotra Ponikowskiego Zespół ds. zarządzania kryzysowego przygotował procedury opieki nad studentami, doktorantami, pracownikami uczelni oraz szpitala z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

14 sierpnia wolny za 15 sierpnia
(30.7.2020)

Zgodnie z zarządzeniem p.o. Rektora prof. Piotra Ponikowskiego, w roku 2020 w Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu 14 sierpień 2020 r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy za 15 sierpnia, który przypada w sobotę.

Zmarł dr hab. Dariusz Biały
(13.7.2020)

Zmarł dr hab. Dariusz Biały - p.o. kierownika Zakładu Badań Przedklinicznych naszej Uczelni. Odszedł zdecydowanie przedwcześnie 12 lipca 2020 roku. Pogrzeb odbył się w piątek 17 lipca na Cmentarzu Grabiszyńskim.

Przerwa techniczna w działaniu centrali telefonicznej
(6.7.2020)

W piątek 10 lipca od godziny 22:00 do godziny 2:00 w sobotę 11 lipca nastąpi przerwa techniczna w działaniu centrali telefonicznej na kampusie przy ul. Pasteura 1 oraz przy ul. Bartla 5.

PWN Nauka - pierwsze wydanie e-czasopisma
(3.7.2020)

PWN  wydało pierwszy numer nowego e-czasopisma skierowanego do naukowców, dydaktyków i doktorantów. Pierwsze wydanie dotyczy prawa autorskiego.  Redakcja zachęca również do współpracy.

Procedura dotycząca kierowania studentów na praktyki
(3.7.2020)

W związku z trwającymi praktykami zawodowymi studentów naszej Uczelni, Zespół ds. zarządzania kryzysowego opracował specjalną procedurę dotyczącą zasad kierowania studentów na praktyki.

Alarm BRAVO CRP
(26.6.2020)

W związku z wprowadzeniem przez Prezesa Rady Ministrów na terenie całego kraju drugiego stopnia alarmowego CRP (BRAVO-CRP) pracownicy naszej Uczelni proszeni są o zachowanie wzmożonej czujności.

Zasady korzystania z Biblioteki Głównej UMW od 22.06.2020
(22.6.2020)

Od dziś w Bibliotece Głównej obowiązują nowe zasady. Z jakimi sprawami i gdzie można zgłosić się osobiście, a które strefy pozostają zamknięte? Obowiązują limity liczby osób na piętro i środki ochrony osobistej.

SONA w wersji elektronicznej
(22.6.2020)

Studencka Ocena Nauczyciela Akademickiego (SONA) w tym semestrze przeprowadzona będzie w formie elektronicznej. Czas na jej wypełnienie mija z końcem września 2020 roku.

BUMWRO 2020 nie odbędzie się
(22.6.2020)

To była wyjątkowo trudna decyzja. Ze względu na sytuację epidemiczną organizatorzy Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zmuszeni byli odwołać tegoroczną edycję imprezy.