Ważne informacje dla pracowników UMW

Rodzina prof. Alfreda Bielschowsky’ego na naszej uczelni
(18.9.2018)

Rodzina prof. Alfreda Bielschowsky’ego, założyciela naszej Kliniki Okulistyki, odwiedziła naszą uczelnią. Delegację z Ameryki gościła na uczelni Kwestor Elżbieta Oleksak, z której rodzinnym miastem - Namysłowem związany był profesor.

4 października dzień rektorski
(13.9.2018)

W związku z organizacją V Wrocławskiego Kiermaszu Medycznego, na prośbę Samorządu Studentów, prof. Marek Ziętek podjął decyzję o ogłoszeniu 4 października 2018 roku dnia rektorskiego.

Moduł Centralnego Logowania OPI
(12.9.2018)

Dział ds. Systemu POL-on informuje użytkowników systemów POL-on, PBN, ORPPD, INVENTORUM, BWN, iż PI PIB (Ośrodek Przetwarzania Informacji - Państwowy Instytut Badawczy) wdraża Moduł Centralnego Logowania.

Otwarci na niepełnosprawność
(5.9.2018)

Po raz drugi zapraszamy pracowników uczelni na szkolenie "Otwarci na niepełnosprawność". Uczestnicy przyjrzą się niepełnosprawności, także od strony praktycznej - doświadczając rzeczywistości osoby z niepełnosprawnością.

Praktyczny kurs anatomii i leczenia raka sromu
(4.9.2018)

Klub Młodych Ginekologów Onkologów zaprasza do udzialu w praktycznym kursie anatomii i leczenia raka sromu przeprowadzanym na ludzkich preparatach utrwalonych, który odbędzie się w dniach 28-29 września 2018 roku. 

Odkryliśmy tajemnice farmaceutów
(3.9.2018)

Na zakończenie wakacji pojawiliśmy się w Muzeum Farmacji, podlegającym pod Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej. Historię farmaceutów, barwnie okraszoną ciekawostkami, przedstawił kierownik Muzeum Andrzej Syroka.

Pomogliśmy Darii usłyszeć
(30.8.2018)

To był bardzo wzruszający moment. 15-letnia Daria miała możliwość przekonać się, jak wiele zmienia w jej odbiorze świata wszczepiony implant. Pieniądze na ten cel pochodziły ze zbiórki organizowanej w czasie Biegu Uniwersytetu Medycznego 2017.

Zwiedzanie Muzeum Farmacji
(27.8.2018)

Na zakończenie wakacyjnych oprowadzań, zapraszamy do Muzeum Farmacji działającym przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej. Zwiedzanie odbędzie się 31 sierpnia o 15:00.

Przenosiny Działu Organizacji Dydaktyki
(22.8.2018)

 Dział Organizacji Dydaktyki przenosi się do nowej lokalizacji przy ul. J. Mikulicza-Radeckiego 5, na II piętro. Przeprowadzka powinna zakończyć się 24 sierpnia. W tym czasie telefony i komputery będą odłączone, a kontakt utrudniony.

Saksońsko-Polski Dzień Innowacji
(16.8.2018)

Okazja do dyskusji, wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów i być może początek udanej współpracy naukowej - taki jest plan na II już Saksońsko-Polski Dzień Innowacji. Tym razem poświęcony będzie spersonalizowanej medycynie i technologiom medycznym.