Niekomercyjne badania kliniczne: rusza nabór na studia
(7.9.2020)

8 września o godzinie 10:00 rozpocznie się rejestracja kandydatów na studia podyplomowe „Niekomercyjne Badania Kliniczne - projektowanie, realizacja i zarządzanie" (pierwsza edycja, 10.2020 – 06. 2021).

EUROPEAN MASTER DEGREE IN ORAL IMPLANTOLOGY
(14.8.2020)

Tylko do 7 września można składać podania o przyjęcia na studia podyplomowe European Master Degree in Oral Implantology na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Rekrutacja odbędzie się przez platformę ZOOM.

STUDIA PODYPLOMOWE „STUDIA UZUPEŁNIAJĄCE DLA OSÓB WYKWALIFIKOWANYCH” przy Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
(27.5.2020)

Rekrutacja trwa! Studia przeznaczone są dla osób z tytułem zawodowym magistra, magistra inżyniera lub lekarza uzyskany w obszarze obejmującym co najmniej jedną dyscyplinę naukową z dziedziny nauk biologicznych, chemicznych, medycznych lub weterynaryjnych.

Zarządzanie i prawo w stomatologii: Medical Maestro Academy
(16.1.2020)

Sama wiedza specjalistyczna to dziś za mało. Dlatego Unwiersytet Medyczny we Wrocławiu we współpracy z Medical Maestro uruchamia studia podyplomowe Zarządzanie i Prawo w stomatologii, MMA.

STUDIA PODYPLOMOWE „NEUROLOGOPEDIA KLINICZNA Z WCZESNĄ INTERWENCJĄ LOGOPEDYCZNĄ” przy Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
(25.7.2018)

Studia przeznaczone są dla osób , które posiadają pięcioletnie wykształcenie wyższe logopedyczne lub 2-letnie studia podyplomowe w zakresie logopedii i są zainteresowane pracą w placówkach opieki zdrowotnej, ośrodkach specjalistycznych dla małych dzieci i dorosłych, placówkach szkolnych, przedszkolnych i gabinetach logopedycznych.

STUDIA PODYPLOMOWE „LOGOPEDIA KLINICZNA” przy Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
(25.7.2018)

Studia przeznaczone są dla osób zainteresowanych pracą w placówkach opieki zdrowotnej oraz ośrodkach specjalistycznych dla dzieci i dorosłych z dysfunkcjami rozwojowymi.

STUDIA  PODYPLOMOWE „NEUROLOGOPEDIA SENIORALNA” przy Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
(25.7.2018)

Jest to nowy kierunek studiów podyplomowych oferowany przez Wydział Nauk o Zdrowiu, przeznaczony dla absolwentów logopedii, którzy chcieliby pracować z pacjentami w wieku 60+.

STUDIA PODYPLOMOWE „ZARZĄDZANIE WIZERUNKIEM OCHRONY ZDROWIA” PRZY Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
(25.7.2018)

Absolwenci studiów podyplomowych zyskują rozbudowaną wiedzę i kompetencje z zakresu budowania wizerunku i zarządzania komunikacją podmiotów funkcjonujących w sferze ochrony zdrowia.
 

STUDIA PODYPLOMOWE „ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM PACJENTA I PERSONELU OCHRONY ZDROWIA” przy Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
(25.7.2018)

Zważywszy na zapowiedź wdrożenia ustawy o jakości w ochronie zdrowia i bezpieczeństwie pacjentów, która będzie obligować do wdrożenia wewnętrznego systemu monitorowania jakości oraz zastosowania rozwiązań służących identyfikacji i zarządzania ryzykiem, oferta tych studiów pozwoli na przygotowanie profesjonalistów w tej dziedzinie.