Aktualności | 14.02.2014

EURAXESS ROADSHOW - Wrocław

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie EURAXESS ROADSHOW - Wrocław, podczas którego otrzymają Państwo informacje o formach wsparcia portalu EURAXESS.
Czym jest EURAXSESS?
  • EURAXESS oferuje szeroką gamę usług wspierających realizację ambicji zawodowych naukowców.
  • W portalu zawsze znajdziesz tysiące ofert pracy i stypendiów naukowych
    w każdej dziedzinie badawczej.
  • EURAXESS bezpłatnie udzieli Tobie i Twojej rodzinie porad i informacji (prawnych i organizacyjnych), jeżeli znajdziesz pracę w innym kraju europejskim.
  • EURAXESS realizuje cel, jakim jest wspieranie mobilności oraz rozwoju zawodowego naukowców, jednocześnie wzmacniając współpracę naukową między Europą i resztą świata.

Już 18 marca b.r. na Politechnice Wrocławskiej (przy budynku D-21 Bibliotech’u, pl. Grunwaldzki 11) zatrzyma się EURAXESS BUS, przysłany z Komisji Europejskiej, wokół którego będą prowadzone działania informacyjno-promocyjne dotyczące portalu.

Będą Państwo mogli skorzystać z bezpłatnych usług profesjonalnego fotografa, który będzie wykonywał zdjęcia do CV.

W tym samym czasie w Strefie Kultury Studenckiej (budynek C-18, ul. Hoene-Wrońskiego 10, sala AB) zostaną zorganizowane WARSZTATY na temat:
  • Ofert pracy dla naukowców – portal EURAXESS
  • Pisania profesjonalnego CV na potrzeby stypendium naukowego
  • Europejskiej Karty Naukowca
  • Finansowania badań i staży

Zapraszamy doktorów, doktorantów i studentów ze wszystkich dolnośląskich uczelni.

Szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym na stronie:
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 14.02.2014 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 19.02.2014