Druga dawka szczepienia
(21.1.2021)

Osoby z grupy zero o terminie podanie drugiej dawki szczepionki poinformowane zostaną przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny smsem. Ten proces w całości koordynuje USK i zespół antycovidowy nie udzieli Państwo informacji o terminach.

Zasady pracy administracji uczelni
(22.10.2020)

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną dopuszczona została zmiana trybu pracy administracji naszej uczelni. Decyzje w tej sprawie - po uzgodnieniu ze swoimi przełożonymi podejmują kierownicy jednostek. 

Nowa procedura postępowania w przypadku zakażeń
(16.10.2020)

W związku z rosnącą liczbą przypadków zakażenia i osób kierowanych na kwarantannę zmieniona została Procedura postępowania w przypadku podejrzenia lub zarażenia SARS-COV-2 wśród pracowników i studentów UMW.

Statystyka zakażeń na UMW stan 24.01.2021
(26.1.2021)

Zgodnie z oczekiwaniami zgłaszanymi przez studentów i pracowników UMW zespół antycovidowy przygotował tygodniowy raport dotyczący liczby osób z naszej uczelni przebywających na kwarantannie i izolacji.
 

Czy nowy rok z pandemią? - podsumowanie konferencji [wideo]
(18.1.2021)

Zapraszamy na podsumowanie prelekcji naukowych, piątkowej konferencji: Czy nowy rok z pandemią? Eksperci dzielą się swoją wiedzą o wirusie z pracownikami i studentami UMW                

Statystyka zakażeń na UMW stan 17.01.2021
(18.1.2021)

Zgodnie z oczekiwaniami zgłaszanymi przez studentów i pracowników UMW zespół antycovidowy przygotował tygodniowy raport dotyczący liczby osób z naszej uczelni przebywających na kwarantannie i izolacji.

Ważne! Przesunięcie terminu szczepień
(17.1.2021)

W związku z ograniczeniami dostaw szczepionek dla grupy zero odwołane zostały szczepienia studentów i pracowników zaplanowane 17 i 18 stycznia. Wyznaczony będzie nowy termin jak tylko przywrócone zostaną dostawy szczepionek.

Szczepienia dla osób z grupy 0
(14.1.2021)

14 stycznia minął termin zgłoszeń osób z grupy 0, które chciałyby zaszczepić się przeciw COVID-19. Jeśli nie zrobiliście tego Państwo ani za pośrednictwem uczelni, ani przez formularz MZ, możecie Państwo skorzystać ze szczepienia populacyjnego.

Ważna infromacja dotycząca szczepień
(5.1.2021)

Pracowników naszego szpitala oraz pracowników i studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, prosimy o zgłaszanie się do punktów szczepień przeciwko COVID-19 zgodnie z wyznaczonym wcześniej terminem.

COVID-19 wszystko, co powinniśmy wiedzieć - konferencja
(30.12.2020)

Pytań jest dużo, nieustannie pojawiają się nowe - zespół antycovidowy działający na naszej uczelni przygotował konferencję dla studentów i pracowników UMW, w czasie której eksperci podzielą się wiedzą o koronawirusie.