Spotkanie szkoleniowe Flow Cytometry Conference

Miejsce:

Collegium Medicum w Bydgoszczy

Informacje:

III specjalistyczne, międzynarodowe spotkanie szkoleniowe z zakresu cytometrii przepływowej, na które zaprasa Katedra i Zakład Podstaw Nauk Medycznych.

Spotkanie jest współorganizowane przez światowego lidera szkoleń z zakresu z cytometrii przepływowej Expert Cytometry (ExCyte), firmę Beckman Coulter, Pracownię Immunologii Klinicznej i Eksperymentalnej Katedry Immunologii Collegium Medicum w Bydgoszczy, UMK w Toruniu oraz Laboratorium Cytometrii Przepływowej Katedry i Zakładu Podstaw Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W tym roku spotkanie odbędzie się w dniach 5-7 września 2019 w Collegium Medicum w Bydgoszczy i będzie prowadzone przez dwóch wybitnych specjalistów z dziedziny cytometrii przepływowej dr Alfonso Blanco-Fernández z University College Dublin w Irlandii oraz dr Raif Yuencel z IFCC, Institute of Medical Sciences IMS, University of Aberdeen w Szkocji.

Zapraszamy do zapoznania się z programemzasadami zapisów.
Diagności laboratoryjni mogą otrzymać punkty za udział w konferencji.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z dr Heleną Moreira (tel. 793 99 09 59, e-mail: helena.moreira@umed.wroc.pl).