Kongres Impact’19

Termin: 

Od 21.05.2019 do 22.05.2019

Miejsce: 

Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Informacje: 

Nadchodzący Impact’19 będzie okazją do spotkania się ekspertów z całego świata, ze środowiskami startupowymi, akademickimi i przedsiębiorcami, aby wspólnie rozmawiać o przyszłości cyfrowej gospodarki w Polsce i na świecie.

2 dni kongresu, ponad 250 speakerów, 4 sceny, 6 tys. uczestników, 8 wydarzeń towarzyszących. Tegoroczna agenda oparta będzie o 8 głównych ścieżek tematycznych:

fintech & e-commerce - przyszłość sektora finansów oraz nowe modele handlu, przy użyciu wielokanałowości sprzedaży, POSów nowej generacji czy Internetu Rzeczy (IoT).

applied AI - sztuczna inteligencja to szansa na rozwiązanie skomplikowanych problemów wielu branż. Jak ją wykorzystać, jak efektywnie implikować AI, aby osiągnąc długoterminową przewagę nad konkurencją - te zagadnienia zostaną poruszone w ścieżce applied AI.

mobility rEVolution - rewolucja w technologii transportowej, silniki elektryczne, nowe modele biznesowe, zmiany w trendach i zapotrzebowanie na nowe źródła energii. Ścieżka mobility rEVolution przybliży szanse i zagrożenia jakie niesie z sobą inteligentna mobilność dla przemysłu i konsumentów.

digital state - cyfryzacja usług administracji publicznej to szansa na większe zaangażowanie obywateli, stymulowanie wzrostu produktywności i czynnik pobudzający przedsiębiorczość.

next health - jak biotechnologia farmaceutyczna i rewolucja cyfrowa może wpłynąć na kształt nowoczesnej opieki zdrowotnej? Ścieżka tematyczna next health obejmie dyskusje na temat badań i terapii genowych, robotyki medycyny, a nawet wpływu biotechnologii na przemysł rolniczy.

space odyssey - dyskutując o przyszłości sektora kosmicznego weźmiemy pod uwagę rolę młodych innowatorów, inwestorów i krajowych i międzynarodowych Agencji Kosmicznych. Odpowiemy również na pytanie jakie wartości tworzą nowe technologie m.in. sztuczna inteligencja dla branży kosmicznej.

● science to business - współpraca ośrodków badawczych na świecie z biznesem to siła napędowa gospodarki. Ścieżka „science to business” będzie przestrzenią do dyskusji o miejscu nauki w innowacyjnym ekosystemie.

digital industry - czwarta Rewolucja Przemysłowa tworzy nowe możliwości rozwoju gospodarczego. Jej siłą napędową są m.in. IoT, przechowywanie danych w chmurze, czy sztuczna inteligencja. Podczas ścieżki digital industry światowi liderzy pokażą jak wdrażają najnowsze rozwiązania w przemyśle.

Więcej informacji na stronie: impactcee.com