Konferencja Ozon i inne gazy medyczne w biologii i terapii

Termin: 

Od 10.09.2019 do 12.09.2019

Miejsce: 

Pensjonat "Baron" w Sztutowie

Informacje: 

VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Praktyczna Europejsko – Azjatyckiego Związku Ozonoterapeutów i Producentów Urządzeń Medycznych Goście specjalni: prof. Lamberto Re prof. Eugene Nazarov, prof. Klavdia Kontorschikova i dr Ruchi Chakir.

Celem konferencji jest zorganizowanie wspólnych działań w kwestii wdrożenia metodyk zastosowania ozonoterapii i innych gazów medycznych w lecznictwie polskim.
Podczas konferencji odbędzie się wymiana myśli, poglądów i doświadczeń wynikających ze stosowania gazów medycznych: ozonu, wodoru, ksenonu, tlenku azotu oraz dwutlenku węgla w medycynie.
Zostaną poruszone tematy m. in.: karboksyterapii, terapii wodorowej, roli ozonu w onkologii eksperymentalnej, stosowania ozonu medycznego w neurologii, położnictwie i ginekologii oraz w medycynie estetycznej.
Będzie to konferencja łącząca teoretyków i praktyków w celu wypracowania wspólnej przestrzeni działania w lecznictwie polskim. Ponadto odbędzie się wystąpienie doświadczonego konsultanta i auditora, na temat dopuszczenia wyrobów medycznych do obrotu na rynkach Unii Europejskiej oraz pokaz urządzeń do terapii gazami medycznymi.

W programie ujęto warsztaty praktyczne prowadzone przez, prof. Eugene Nazarova z Ukrainy oraz dr Ruchi Chakir z Turcji, podczas których zaprezentowana zostanie praca na sprzęcie służącym do wytwarzania i podawania ozonu.

Dla studentów cena wynosi 450 zł brutto. Cena obejmuje 2 noclegi w pokoju dwuosobowym wraz z wyżywieniem oraz koszty organizacyjne (tłumaczenie, certyfikat, materiały itp.).
Organizator konferencji zapewnia tłumaczenie symultaniczne z języka rosyjskiego na polski.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załączniku.

Przed przyjazdem można zapoznać się z materiałami naukowymi.

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy nadsyłać drogą elektroniczną, na adres: d.wardas@econika.pl 

Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona.