Konferencja Okulistyczny Festiwal Filmowy i Fotograficzny (OFFF)

Termin:

Od 30.08.2019 do 31.08.2019

Miejsce:

Hotel Mercure Gdynia Centrum

Informacje:

Konferencja okulistyczna, oprócz elementów naukowych, dydaktycznych i szkoleniowych zawierać będzie elementy rywalizacji w formie konkursów w kilku kategoriach.

Zakres tematyczny konferencji obejmować będzie wszystkie obszary okulistyki, które będą prezentowane podczas sesji filmowych, sesji plenarnych oraz w formie debat i dyskusji.
Przewidujemy także liczne warsztaty i szkolenia m.in. w technice filmowania w 3D oraz doskonalenia umiejętności fotograficznych.

Konferencja, oprócz elementów naukowych, dydaktycznych i szkoleniowych zawierać będzie elementy rywalizacji w formie konkursów w kilku kategoriach. I tak, w kategorii najlepszy film okulistyczny przyznana będzie nagroda GOLDEN EYE.

W kategorii najlepsze fotografie, nagrody GOLDEN LENS, przyznane zostaną w dwóch kategoriach: fotografia okulistyczna oraz fotografia wykonana przez okulistę lub sympatyka okulisty – tematyka dowolna.
Organizatorzy serdecznie zachęcają do zgłaszania swoich prac, ponieważ to dzięki nim stworzony zostanie niepowtarzalny program Okulistycznego Festiwalu Filmowego i Fotograficznego, Gdynia 2019.

Komitet Honorowy:
prof. dr hab. Krystyna Raczyńska, dr n. med. Leopold Glasner

Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
prof. Marta Misiuk-Hojło

Więcej informacji na stronie konferencji.