Zasoby Ludzkie (obszar HR) - aktualności

Na podstawie Zarządzeń nr:

1/ nr 11 z dnia 12 kwietnia 2005r. w sprawie dofinansowania opłaty za naukę i udzielania urlopów szkoleniowych dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

2/  nr 17 z dnia 3 czerwca 2005r. dotyczącego zmiany załączników do zarządzenia regulującego dofinansowanie opłaty za naukę i udzielanie urlopów szkoleniowych

Informujemy, że do dnia 31 maja 2018r. zbierane są wnioski dotyczące dofinansowania opłaty za naukę (m.in. studia podyplomowe) dla Pracowników niebędących nauczycielami akademickimi na rok 2018/2019.

Załączam wzór wniosku o dofinansowanie.

Powyższy wniosek nie jest potrzebny w przypadku szkoleń, konferencji, warsztatów itp., ponieważ tego typu dokształcanie zgłaszać należy poprzez system e-Talent.

Na podstawie zarządzenia nr 21 /XV R/2017 Rektora Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu z dnia 14 marca 2017r. uruchomiony został kurs języka angielskiego dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Szczegóły dotyczące zasad i procesu nauki znajdziecie Państwo w załączonych dokumentach:

1. Regulamin kursu językowego
    1. Załącznik nr 1 – wniosek o uruchomienie kursu
    2. Załącznik nr 2 – wniosek o kontynuowanie nauki
    3. Załącznik nr 3 – umowa uczestnictwa w kursie

UWAGA! dla przypomnienia termin składania wniosków o uruchomienie kursu lub jego kontynuację należy złożyć do Biura Zarzadzania Zasobami Ludzkimi nie później niż do 31 lipca 2017r. po tym terminie etap składania wniosków będzie zakończony.