Zasoby Ludzkie (obszar HR) - aktualności

WNIOSKI O AWANS

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż do dnia 31.12.2017 r. istnieje możliwość składania wniosków o awans. Po tym terminie wnioski będą rozpatrywane podczas kolejnej komisji ds. awansów.

Wniosek o awans- Administracja Centralna
Wniosek o awans- Wydziały

Na podstawie zarządzenia nr 21 /XV R/2017 Rektora Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu z dnia 14 marca 2017r. uruchomiony został kurs języka angielskiego dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Szczegóły dotyczące zasad i procesu nauki znajdziecie Państwo w załączonych dokumentach:

1. Regulamin kursu językowego
    1. Załącznik nr 1 – wniosek o uruchomienie kursu
    2. Załącznik nr 2 – wniosek o kontynuowanie nauki
    3. Załącznik nr 3 – umowa uczestnictwa w kursie

UWAGA! dla przypomnienia termin składania wniosków o uruchomienie kursu lub jego kontynuację należy złożyć do Biura Zarzadzania Zasobami Ludzkimi nie później niż do 31 lipca 2017r. po tym terminie etap składania wniosków będzie zakończony.