Prof. J. Szepietowski na czele psychodermatologii w Europie
(18.10.2019)

Prof. Jacek Szepietowski rozpoczął pełnienie funkcji prezydenta European Society for Dermatology and Psychiatry. To nie jedyne międzynarodowe wyróżnienie przyznane w ostatnim czasie kierownikowi Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii.

Level Up! - zrealizuj swój plan na start-up
(17.10.2019)

Masz pomysł na start-up? Wiesz, co chcesz zrobić, ale szukasz sposobu jak sobie z tym poradzić? Ten konkurs jest dla Ciebie. Dolnośląski Fundusz Rozwoj - poprzez DFR Inwestycyjny - do końca października czeka na zgłoszenia.

Łukasz Moskal na International Cancer Education Conference
(17.10.2019)

Łukasz Moskal student IV roku Wydziału Lekarskiego UMW wraz z zespołem w składzie: Konrad Reszka, Agata Remiorz, Agata Walas, Urszula Staszek-Szewczyk oraz Krzysztof Szewczyk, został nagrodzony na International Cancer Education Conference w USA.

Dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas nowym prezesem PTMR
(16.10.2019)

Podczas VIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej wybrano nowy zarząd PTMR, na którego czele stanęła dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas, kierownik Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej. 

4. rok działania UTW rozpoczęty
(15.10.2019)

Senior XXI wieku, to człowiek młody duchem i sercem. Potwierdzają to studenci UTW, którzy w atmosferze radosnego oczekiwania na zbliżające się zajęcia, rozpoczęli kolejny rok nauki. 14 nowych studentów odebrało swoje legitymacje.

Wroclaw Medical Networks 2019
(11.10.2019)

Coroczny studencki kiermasz książek wzbogacony został o kiermasz ubrań i sprzętu medycznego, przegląd organizacji studenckich i food truck. Tłumy studentów skorzystały z okazji do spotkania i zaopatrzenia się w pomoce naukowe.

Spotkanie dla zainteresowanych Programem ERASMUS +
(11.10.2019)

Spotkanie dla zainteresowanych wyjazdem w ramach programu ERASMUS+ na studia lub praktyki odbędzie się 18 listopada 2019 (poniedziałek). Zaplanowano je na godz. 9:00 w sali wykładowej im. W. Brossa, ul. M. Skłodowskiej-Curie 66.

Historyczna inauguracja działalności Szkoły Doktorskiej
(10.10.2019)

Rok akademicki 2019-20 jest pierwszym, w którym naukę rozpoczną studenci nie studiów doktoranckich, ale Szkoły Doktorskiej, wprowadzonej na mocy tzw. Ustawy 2.0. Będą pierwszymi, którzy zmierzą się z wyzwaniami nowego systemu.