Konkurs na projekty naukowo-badawcze
(17.6.2019)

Do 17 lipca składać można dokumenty w konkursie na realizację projektów naukowo-badawczych. Oferta, realizowana w ramach Regionalnej Inicjatywy Doskonałości, skierowana jest do pracowników, doktorantów i studentów naszej uczelni.

Trwa rekrutacja na studia 2019/2020
(23.5.2019)

Trwa rekrutacja na wszystkie kierunki studiów w języku polskim i angielskim. Oto skrót najważniejszych informacji dotyczących przebiegu rekrutacji. Wszystkie szczegóły dostępne na stronie www.rekrutacja.umed.wroc.pl.

Pogratulowaliśmy najzdolniejszym
(17.6.2019)

Medyczne supertalenty, zdobywcy nagród, wyróżnień i grantów oraz laureaci konkursów na szczeblu ogólnopolskim i międznarodowym związani z naszą uczelnią uczestniczyli w uroczystym spotkaniu z jej władzami. 

Piękny Wrocław, piękne CSM
(17.6.2019)

Poznaliśmy wyniki 29 edycji konkursu architektonicznego „Piękny Wrocław”, który promuje wartościową, nową architekturę w mieście. Nagrodę specjalną w kategorii poddanych modernizacji obiektów historycznych, przyznano CSM.

Stypendium dla studentów wyjeżdżających za granicę
(17.6.2019)

Ruszyła kolejna edycja Studenckiego Programu Stypendialnego realizowanego przez Prezydenta Wrocławia. Termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla studentów wyjeżdżających za granicę upływa 30 czerwca 2019 r.

Olimpijczycy zwiedzają UMW
(14.6.2019)

W porozumieniu z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, pracownicy UMW przygotowali wycieczki dla laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych. Licealiści z Wrocławia, Lubania, czy Bolesławca mogli zobaczyć pracownie w zakładzie histologii oraz CSM.

Współpraca lekarza i farmaceuty - fakultet w CSM
(13.6.2019)

Zakończył się pierwszy na UMW międzywydziałowy fakultet dla studentów IV roku z kierunków lekarskiego i farmaceutycznego. Studenci ćwiczyli współpracę w praktyce w Centrum Symulacji Medycznej.

Najlepsza praca w zakresie farmakologii powstała u nas
(12.6.2019)

Dr Beata Nowak, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Farmakologii, zdobyła 1. miejsce w konkursie na najlepszą pracę z zakresu farmakologii w latach 2016-2019. Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie odebrała dr Marta Szandruk.