WYDZIAŁ PRZEWODNICZĄCY WZJK KONTAKT/ OBSŁUGA WZJK
Wydział Lekarski
 
(dr Ewa Chlebda-Sieragowska)
w zastępstwie: dr hab. Dorota Wojnicz
dorota.wojnicz@umed.wroc.pl
mgr Agnieszka Kołodziejczyk
agnieszka.kolodziejczyk@umed.wroc.pl
71 784 11 70
Wydział Lekarsko-Stomatologiczny
 
dr hab. Zbigniew Rybak
zbigniew.rybak@umed.wroc.pl
Magdalena Ostrowska
magdalena.ostrowska@umed.wroc.pl
71 784 01 32
Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego
 
dr Katarzyna Połtyn-Zaradna 
katarzyna.poltyn-zaradna@umed.wroc.pl
mgr inż.Anna Szewczyk
anna.szewczyk@umed.wroc.pl
71 71 784 16 77
Wydział Farmacji z Oddziałem Analityki Medycznej
 
dr hab. Justyna Brasuń 
justyna.brasun@umed.wroc.pl
mgr Anna Gulewicz 
anna.gulewicz@umed.wroc.pl
71 784-02-03
Wydział Nauk o Zdrowiu
 
dr Anna Kołcz-Trzęsicka
anna.kolcz-trzesicka@umed.wroc.pl
mgr Irena Moszonka
irena.moszonka@umed.wroc.pl
71 784-18 08