Dolnośląscy Liderzy Medycyny - Biuro Projektu

p.236, PARTER budynku Centrum Naukowej Infromacji Medycznej UMW

19.04.2020
UWAGA!!

Biuro Projektu Dolnośląscy Liderzy Medycyny pełni dyżur 2 dni w tygodniu (środa i czwartek 9.00 - 13.00). Interesanci są przyjmowani indywidualnie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie/mailowo. W celu zasięgnięcia informacji dotyczącej projektu prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami zadań. Dokumentacje projektową  dostarczamy tylko drogą mailową lub poprzez kancelarię.  Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem danego zadania, dokumenty natomiast będzie można dostarczyć w późniejszym terminie. Z wszelkie utrudnienia przepraszamy. Prosimy o zastosowanie się do wszelkich wskazań dotyczących obecnego stanu epidemiologicznego.

27.03.2020
UWAGA!!

W związku z sytuacją epidemiologiczną, Biuro Projektu Dolnośląscy Liderzy Medycyny zostaje zamknięte do odwołania. W celu zasięgnięcia informacji dotyczącej projektu prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami zadań. Dokumentacje projektową  dostarczamy tylko drogą mailową. Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem danego zadania, dokumenty natomiast będzie można dostarczyć w późniejszym terminie. Z wszelkie utrudnienia przepraszamy. Prosimy o zastosowanie się do wszelkich wskazań dotyczących obecnego stanu epidemiologicznego.

UWAGA!!

W związku z sytuacją epidemiologiczną, Biuro Projektu Dolnośląscy Liderzy Medycyny zostaje zamknięte do odwołania. W celu zasięgnięcia informacji dotyczącej projektu prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami zadań. Dokumentacje projektową można dostarczać do kancelarii uczelnianej. Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem danego zadania, dokumenty natomiast będzie można dostarczyć w późniejszym terminie. Z wszelkie utrudnienia przepraszamy. Prosimy o zastosowanie się do wszelkich wskazań dotyczących obecnego stanu epidemiologicznego.

W razie jakichkolwiek pytań i spraw zapraszamy do biura. Co miesiąc  dopasowujemy godziny naszej pracy do Państwa planu zajęć. Zapraszamy!

Konsultacje tylko online - po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.
Godziny konsultacji
z Edukatorem dla uczestników projektu potrzebujących wsparcia w wykorzystaniu technologii informatycznych:

Środa: 9:00 - 14:00
Piątek: 9:00 - 14:00

Uwaga!
Uczestnicy projektu realizujący proces nadzorowanego samokształcenia mogą korzystać z dodatkowych godzin konsultacji po wcześniejszym ustaleniu terminu z Edukatorem.