Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu w anegdocie

Zapowiada się bestseller. 18 kwietnia odbędzie się spotkanie autorskie prof. Adama Szeląga poświęcone przygotowanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu książce prezentującej naszą uczelnię w anegdocie.

To niecodzienna publikacja dokumentująca nieoficjalną część naszej historii - zwyczaje, słabostki, przyzwyczajenia, sytuacje, które przetrwały w pamięci. Na apel prof. Adama Szeląga proszącego o przesłanie zapamiętanych anegdot odpowiedziało kilkadziesiąt osób. To przytoczone przez nich historie stanowią kanwę cieszącej się dużą popularnością książki.

Wydawnictwo UMW

Wydawnictwo UMW - ze względu na zainteresowanie publikacją - postanowiło zorganizować spotkanie autorskie, by przybliżyć czytelnikom kulisy powstania książki. Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Rozpocznie się o godz. 13.00 w sali wykładowej Centrum Naukowej Informacji Medycznej we Wrocławiu przy ul. Marcinkowskiego 2-6.

Osoby chętne mogą się zarejestrować na wydarzenie. Zapisy gwarantują miejsce siedzące.