Trwa rekrutacja na studia 2019/2020

Trwa rekrutacja na wszystkie kierunki studiów w języku polskim i angielskim. Oto skrót najważniejszych informacji dotyczących przebiegu rekrutacji. Wszystkie szczegóły dostępne na stronie www.rekrutacja.umed.wroc.pl.

Warunki i harmonogramy rekrutacji
Przed rozpoczęciem rejestracji należy zapoznać się z warunkami oraz harmonogramem rekrutacji na wybrany przez siebie kierunek, stopień i formę studiów.

Rejestracja w IRK
20.05.2019 r. ruszyła rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) dla kandydatów na studia w języku polskim.
Dla osób ubiegających się o przyjęcie na studia stacjonarne I stopnia lub jednolite magsterskie potrwa do 11.07.2019 r. (kandydaci z polską maturą). Do 2.07.2019 r. z uzupełnieniem danych muszą zdążyć osoby ze świadectwem uzyskanym za granicą.
Terminy rejestracji na studia II stopnia i niestacjonarne zależą od kierunku. Można je znaleźć w harmonogramach rekrutacji.
Rejestracja na studia w języku angielskim trwa już od lutego i zakończy się 5.07.2019 r.

Z obsługą IRK można zapoznać się w filmie instruktażowym:

Opłaty
Opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł należy dokonać na numer konta, wygenerowany w IRK specjalnie dla danego kandydata i kierunku. Dla osób zainteresowanych studiami w formie niestacjonarnej obowiązkowym punktem jest zapoznanie się z wysokością i terminem dokonywania opłat za studia.

Pomoc
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania należy szukać na stronie rekrutacji w zakładce FAQ, a w przypadku dalszych wątpliwości należy kontaktować się z odpowiednią Wydziałową Komisją Rekrutacyjną (WKR). Obcokrajowcy mogą zasięgnąć porady w Dziale Spraw Studenckich.

News
Aktualności dotyczące rekrutacji można znaleźć w zakładce NEWS oraz na profilu rekrutacji na Facebooku.