Pracownicy poznają wnętrze muzeum i wnętrze człowieka

Wśród punktów na mapie wycieczek dla pracowników, nie mogło zabraknąć Muzeum Anatomii. Warto dowiedzieć się jak było w piątek, 12 lipca, i zapisać się na kolejne zwiedzanie Centrum Symulacji Medycznej 19.07.2019 r.

Po raz pierwszy w tym roku pracownicy mogli zwiedzać unikatowe muzeum, zawierające bardzo cenne zbiory gipsowych i woskowych modeli anatomicznych oraz preparatów ludzkich, które do lat umożliwiają skuteczną naukę anatomii studentom Uniwersytetu Medycznego.

Gości powitał kierownik Zakładu Anatomii Prawidłowej dr Zygmunt Domagała. Wraz z Panią Aliną Proniewicz zapoznali pracowników z najciekawszymi faktami z dziejów Collegium Anatomicum.

Muzeum zrobiło na zwiedzających duże wrażenie, ale jak sami mówią – nie ma się czego bać.


Zdjęcia Adam Zadrzywilski
Galeria

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami z Państwa strony, za tydzień zapraszamy powtórnie do Centrum Symulacji Medycznej.

ZWIEDZANIE CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ 19.07.2019 r. (piątek)
Grupa zbiera się przy głównym wejściu do Centrum.

Możliwość zapisów uruchomi się dopiero 15.07.2019 r. o 10:00.
Zapisy na I turę 12:00-12:45 (10 osób)
Zapisy na II turę 12:45-13:30 (10 osób)

Prosimy o podawanie przy zapisach służbowego adresu e-mail i w przypadku konieczności rezygnacji, zgłaszanie tego faktu jak najszybciej telefonicznie: 885 420 489.
Obecność na wycieczce oznacza automatyczną zgodę na publikowanie wizerunku, w celach informacyjnych i marketingowych Uniwersytety Medycznego.