Podróże w czasie pracowników UMW

Pracownicy mogli w zeszłym tygodniu zobaczyć zbiory Muzeum Medycyny Sądowej i CSM. Przed nimi ostatnia wakacyjna wycieczka. Na koniec cieszące się dużym zainteresowaniem Zbiory Specjalne Biblioteki.

W ciasnym, nastrojowym wnętrzu piętrzą się dowody zbrodni. Unikatowe preparaty, które pozwoliły rozwiązać zagadki sprzed lat. Muzeum szykuje się do przeniesienia i rozbudowy, tak by więcej osób mogło zobaczyć jego zbiory.


Fot. Adam Zadrzywilski


Fot. Adam Zadrzywilski


Fot. Adam Zadrzywilski

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii

Kilka dni później w zupełniej innej atmosferze można było odkryć Centrum Symulacji Medycznej. Jasne nowoczesne wnętrza, naszpikowane elektroniką przenoszą odwiedzjących w przyszłość medycyny.


Fot. Adam Zadrzywilski


Fot. Adam Zadrzywilski

W lipcu bilety na zwiedzanie Zbiorów Specjalnych Biblioteki UMW rozeszły się w 20 minut. Wychodząc naprzeciw Państwa zainteresowaniu zapraszamy kolejne 2 grupy.

ZAPISY NA OGLĄDANIE ZBIORÓW SPECJALNYCH BIBLIOTEKI UMW 30.08.2019 r. :
Grupa zbiera się w holu Centrum Naukowej Informacji Medycznej.
Zapisy na I turę 12:00-12:45 (8 osób)
Zapisy na II turę 12:45-13:30 (8 osób)

Zapraszamy do zapisów.

Prosimy o podawanie przy zapisach służbowego adresu e-mail.

W przypadku konieczności rezygnacji, prosimy o zgłaszanie tego faktu jak najszybciej telefonicznie: 885 420 489. Jeśli w zamian za zapisanego uczestnika ma przyjść kto inny, prosimy o telefoniczne zgłoszenie personaliów tej osoby.

Wycieczki są przeznaczone wyłącznie dla pracowników UMW. Nie ma możliwości zabrania członków rodziny czy przyjaciół pracowników. Osoby nie będące pracownikami nie zostaną wpuszczone na wycieczkę.

Obecność na wycieczce oznacza automatyczną zgodę na publikowanie wizerunku, w celach informacyjnych i marketingowych Uniwersytety Medycznego.