Wakacyjne spotkanie z anatomią, a niebawem medycyna sądowa

Pracownicy już po raz drugi w tym roku mieli szansę zobaczyć, co kryje się we wnętrzu zdrowego człowieka. W najbliższy piątek będzie można odkryć inne mrożące krew w żyłach tajemnice podczas wizyty w Muzeum Medycyny Sądowej.

Jeden z najstarszych i najbardziej klimatycznych budynków UMW już sam w sobie robi wrażenie na wchodzących. Przekraczając próg muzeum, wypełnionego gipsowymi i woskowymi modelami, szkieletami, mumiami i słojami można mieć wrażenie, że odkrywa się jakąś niesamowitą tajemnicę.


Fot. Tomasz Walów


Fot. Tomasz Walów


Fot. Tomasz Walów


Fot. Tomasz Walów

Do odkrycia kryminalnych tajemnic zapraszamy w najbliższy piątek. Uprzedzamy, że osoby bardzo wrażliwe mogą nie mieć przyjemności ze zwiedzania muzeum.

ZAPISY NA ZWIEDZANIE MUZEUM MEDYCYNY SĄDOWEJ 09.08.2019 r. :

Grupa zbiera się przed wejściem do budynku Katedry Medycyny Sądowej - ul. J. Mikulicza-Radeckiego 4.

Zapisy na I turę 12:00-12:45 (10 osób)
Zapisy na II turę 12:45-13:30 (10 osób)

Prosimy o podawanie przy zapisach służbowego adresu e-mail. W przypadku konieczności rezygnacji, prosimy o zgłaszanie tego faktu jak najszybciej telefonicznie: 885 420 489. Jeśli w zamian za zapisanego uczestnika ma przyjść kto inny, prosimy o telefoniczne zgłoszenie personaliów tej osoby.

Wycieczki są przeznaczone wyłącznie dla pracowników UMW. Nie ma możliwości zabrania członków rodziny czy przyjaciół pracowników. Osoby nie będące pracownikami nie zostaną wpuszczone na wycieczkę.

Obecność na wycieczce oznacza automatyczną zgodę na publikowanie wizerunku, w celach informacyjnych i marketingowych Uniwersytety Medycznego.

Informujemy również, że w dniu 16.08.2019 r. nie odbędzie się żadna wycieczka. Zapisy na kolejne zwiedzanie pojawią się na stronie internetowej 19.08.2019 r.