Nowa procedura postępowania w przypadku zakażeń

Poniższa procedura jest nadal aktualna z następującymi zastrzeżeniami: OZDROWIEŃCY (z zakażeniem potwierdzonym testem PCR) nie mają kwarantanny po kontakcie z zakażonym. Podobnie osoby SZCZEPIONE nie mają kwarantanny po kontakcie z zakażonym (o ile kontakt miał miejsce PO MINIMUM 7 DNIACH OD PRZYJĘCIA DRUGIEJ DAWKI).

Takie osoby nadal powinny zgłaszać kontakt za pomocą formularzy w linkach poniżej, bo sytuacja epidemiczna Uczelni wymaga stałego monitorowania. Treść formularzy zgłoszeniowych jest dostosowywana do nowej sytuacji.

Ścieżka 1 - potwierdzone testem rozpoznanie zakażenie wirusem - link do formularza

Ścieżka 2 - osoby z kontaktu z osobą z potwierdzonym zakażeniem - link do formularza

Ścieżka 3 - osoby z objawami mogącymi wskazywać na zakażenie - link do formularza

PYTANIA: kierować można pod adres covid@umed.wroc.pl