Nieźle nakręciliśmy!

Ten wynik robi wrażenie. Przez miesiąc uczestnicy wyzwania rowerowego przygotowanego przez Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych wykręcili 35 tysięcy 824 kilometry. W rywalizacji wzięły udział 142 osoby.

Wszyscy w sumie wykonaliśmy 5129 przejazdów. Bezkonkurencyjny w rywalizacji zespołowej był IRONBIKE, który stworzyli pracownicy naszej uczelni: Anna Duła, Anna Oleńska, Marek Chudy, Aureliusz Kosendiak, Grzegorz Żmudziński. W sumie zdobyli blisko 45 tys. punktów. Nagrody za zwycięstwo w rywalizacji drużynowej i ogromne gratulacje za wytrwałość i sprawne działanie zespołowe przekazała zwycięzcom kanclerz uczelni. Iwona Janus podkreślała, że determinacja, z którą zawodnicy kontynuowali rywalizację wzbudziła w niej ogromny podziw i motywację, by w przyszłym roku także wziąć udział w wyzwaniu.
Iwona Janus kanclerz UMW, Marek Chudy - gratulacje
Iwona Janus kanclerz UMW, gratulacje dla zwycięzców kręć z umedem
Reprezentanci drużyny podkreślali, że mieli świetnego motywatora, Marek Chudy spełnił się w tej roli idealnie i niejednokrotnie sprawił, że pomimo wyczerpania, uczestnicy wsiadali na rower, by nie stracić przyznawanej za ciągłość jazdy premii.

Kręć z umedem zwycięska drużyna
Fot. Tomasz Walów
Gratulujemy zwycięzcom i każdemu z uczestników z osobna.