Najsympatyczniejsi wykładowcy są u nas?

Najsympatyczniejsi prowadzący są na naszej uczelni. Aż dwóch naszych wykładowców znalazło się w finale plebiscytu Radia LUZ wyróżniającego najsympatyczniejszych dydaktyków. Rozpoczęło się głosowanie.

W finale plebiscytu Kubek dla wykładowcy znaleźli się Jolanta Grzebielech (Wydział Nauk o Zdrowiu) oraz dr Adam Junka (Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej). Na czym polega konkurs? Studenci i absolwenci zgłaszali swoich faworytów mailowo. Teraz poprzez ankietę na Facebooku możemy głosować na 10 najczęściej pojawiających się w zgłoszeniach nazwisk. Głosowanie potrwa do 25 czerwca.

GŁOSOWANIE

W ubiegłych latach do finału dotarli rektor prof. Marek Ziętek (2016), lek. med. Agata Trafalska (2015) oraz dr Zygmunt Domagała (2014).

Głosuj na Adama Junkę
głosuj na Jolantę Grzebieluch