Menedżer opieki geriatrycznej - studia podyplomowe

W ofercie studiów podyplomowych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pojawiła się nowa propozycja - Menedżer opieki geriatrycznej. Rekrutacja prowadzona jest na  Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego.

Oferta skierowana jest do osób przygotowujących się do organizacji i zarządzania placówkami opieki geriatrycznej. Słuchacze zapoznają się między innymi  z zagadnieniami z zakresu geriatrii, prawa medycznego, organizowania opieki nad osobami starszymi czy finansowania opieki medycznej. Nie zabraknie też zajęć praktycznych.

Studia rozpoczną się w październiku  2017 roku. Są dwusemestralne. Koszt to 2450zł/semestr plus 100 złotych opłaty rekrutacyjnej.

Pytania kierować można mejlowo: dagmara.gawel-dabrowska@umed.wroc.pl
Zgłoszenia przyjmowane są mejlowo pod adresem: bozena.kowalczyk@umed.wroc.pl lub telefonicznie tel. (71) 784-17-67,

UWAGA! Warunkiem uruchomienia studiów podyplomowych jest wypełnienie limitu miejsc.

Szczegółowe informacje.