Medyczne Oscary wręczone

Na spotkaniu świątecznym rektor prof. Marek Ziętek wręczył Medyczne Oscary dziesięciu pracownikom administracji. Usłyszeliśmy życzenia, wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę - wybór padł na "Wśród nocnej ciszy".

Rektor podziękował za rok, życzył równie dobrego kolejnego, a także chwili wytchnienia w czasie zbliżających się świąt.

Szczególne podziękowania trafiły do dziesięciu osób - po raz drugi na naszej uczelni wręczone zostały Medyczne Oscary. To nagroda dla osób, którym współpracownicy chcą podziękować za niecodzienną życzliwość przy codziennych obowiązkach.

Gratulacje i pamiątkowe statuetki otrzymali:

Paulina Kunicka w kategorii „Notting Hill” za dbałość o nasze angielskie czasopisma i naszą znajomość angielskich manier. I jeszcze za poczucie humoru – nawet jeśli nie angielskie, to na pewno zaraźliwe.

Magdalena Różyc w kategorii „Poradnik pozytywnego myślenia” za niezwykłą umiejętność ładowania ludzi dobrą energią, pozytywne podejście do wszystkich wokół i do tego niezwykłą wiedzę o świecie spraw studenckich naszej uczelni, której wielu z nas może się od niej uczyć.

Ewa Dziwulska w kategorii „Szklana pułapka” za to, że wyprowadzi nas z każdej opresji i sprawia, że nie ma takich problemów, dla których nie znalazłaby rozwiązania. Za cierpliwość w tłumaczeniu zawiłych zagadnień i kojące poczucie, że do Pani Ewy po pomoc można jak w dym.

Sława Ksenycz w kategorii „Kogel-mogel” za umiejętność odnalezienie się w galimatiasie kultur, języków i oczekiwań studentów z najróżniejszych stron świata.

Anna Duła w kategorii „Lassie” za spokój i cudowny uśmiech, który powoduje, że pomimo konieczności wypełnienia dziesiątek dokumentów wszyscy chcielibyśmy do niej wrócić.

Katarzyna Kozłowska w kategorii „Dzień świstaka” za niewyczerpany spokój z jakim dzień po dniu tłumaczy nam wszystkim, co powinno się znaleźć w opisie faktury. A kolejnego dnia z niewyczerpanym spokojem i uśmiechem na twarzy tłumaczy nam to od nowa… i raz jeszcze i… znów od początku.

Alicja Stepowicz-Grzegorzak w kategorii „Alicja w Krainie Czarów” za bajkową umiejętność łączenia różnych światów naszej uczelni, opanowanie, gotowość do pomocy i umiejętność gry w karty z Królową Kier.

Pani Anna Kalbarczyk w kategorii „Strażnicy Galaktyki” za doskonałe rozeznanie w galaktyce gwiazd ważnych i jeszcze ważniejszych i za to, że zawsze potrafi wskazać mleczną drogę prowadzącą studentów i pracowników do właściwego miejsca.

Pan Ryszard Mirowski w kategorii „Och, Karol” za umiejętność odnalezienia się w sfeminizowanym środowisku pracy i uśmiech, który nie znika mu z twarzy nawet przy kolejnych, dorzucanych na ostatnią chwilę przesyłkach.

Ewa Godlewska-Böhm w kategorii „Rodzinka.pl” za zaangażowanie w powiększanie naszej akademickiej rodziny w czasie rekrutacji, zwłaszcza za cierpliwość i wytrwałość w przygotowaniu systemu IRK, walkę z systemem informatycznym i odpowiadanie na tysiące nie zawsze mądrych pytań.

Fot. Adam Zadrzywilski

Galeria zdjęć