Medyczne Oscary 2018

Tradycyjnie podczas spotkania świątecznego dla pracowników administracji wręczyliśmy Medyczne Oscary 2018. Poza pracownikami i zespołem roku, po raz pierwszy w historii, przyznano także Oscara za całokształt twórczości.

Zaczęliśmy tradycyjnie od życzeń świątecznych, które złożyła pracownikom, w imieniu władz uczelni. kanclerz Iwona Janus.
Władze UMW

Po życzeniach przyszedł czas na Medyczne Oscary
Medyczne Oscary

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: WestWorld
za precyzyjne i skrupulatne rozliczanie finansów English Division, dzięki czemu nie grożą nam sceny rodem z dzikiego zachodu. I jeszcze za wrodzony wdzięk i delikatność towarzyszący rozmowom o naprawdę dużych pieniądzach.
Patrycja Markiewicz
Medyczny Oscar 2018

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Ślepnąc od świateł
za to, że przez tyle lat przebywania w otoczeniu najjaśniejszych z gwiazd w rektoracie wciąż dostrzega drobnostki, dzięki którym nam wszystkim żyje się piękniej.
Wiesława Pawłowska
Medyczny Oscar 2018

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Odlot
Za to, że dzięki swojej nieziemskiej wiedzy o sprzęcie, pozwala nam na najlepszych maszynach odlecieć w w kosmos informatycznych możliwości.
Bartosz Bielak
Medyczny Oscar 2018

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Driver
za to, że policjanci drogówki omijają go z daleka, rysy nie imają się zderzaków i karoserii służbowych aut, a on ślepy i głuchy na toczące się w jego otoczeniu najważniejsze z rozmów z wytrwałością i spokojem przewozi najważniejsze głowy naszej uczelni.
Robert Błaszczyk

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Fantastyczne zwierzęta i jak je odnaleźć
Za niezwykłą, chwilami wręcz magiczną umiejętność sprostania każdemu zamówieniu. Ani czas, ani pieniądze, ani fantazja zamawiającego nie są w stanie powstrzymać go przed realizacją zadania.
Janusz Olszewski

Medyczny Oscar 2018

Medyczny Oscar 2018  dla zespołu roku w kategorii „Latający cyrk Monty Pythona”
Za umiejętność unoszenia się na skrzydłach pomiędzy szatnią, portiernią i obsługiwanymi salami i jeszcze za angielski humor,  nie tylko w stosunku do angielskich dżentelmenów.
Zespół portierni w CNIM
Zofia Niemczak
Tomasz Gawron
Ewelina Humięcka
Marek Jędrzejowski
Janusz Król
Paweł Kwietniewski
Jakub Łaba
Jerzy Pankowski
Olaf Płachta Olaf
Kazimierz Pukajło

Medyczny Oscar 2018
Medyczny Oscar za całokształt twórczości w kategorii Królowa

Z królową się nie dyskutuje, królowej się słucha i docenia mądrość, wiedzę i znajomość królestwa, dzięki którym za siedmioma górami i siedmioma lasami udało się utrzymywać porządek.
Krystyna Dziedziul

Fot. Tomasz Walów
Medyczny Oscar 2018