Letnie zwiedzanie uczelni dla pracowników

Po raz kolejny zaprosimy pracowników na wakacyjne wycieczki po najciekawszych miejscach na uczelni. Będzie można zobaczyć m.in. Centrum Symulacji Medycznej, czy Muzeum Medycyny Sądowej. Już dziś ruszają zapisy na 5.07.2019 - zwiedzanie CSM.

Wzorem poprzedniego roku, w lipcu i sierpniu będą odbywały się wycieczki dla pracowników po muzeach i jednostkach dostępnych na terenie uczelni.
Liczba miejsc będzie ograniczona i różna w zależności od zwiedzanego obiektu. W każdy wakacyjny piątek (poza 16.08) zapewnione zostaną 2 tury: I 12:00-12:45, II 12:45-13:30.

Fot. Tomasz Walów

Zapisy będą odbywały się za pośrednictwem serwisu Evenea. Przy zapisie należy koniecznie podać adres służbowej poczty e-mail - tylko takie zgłoszenia będą ważne. Linki do zapisów będą ukazywały się w poniedziałki koło południa na stronie głównej UMW, wraz ze sprawozdaniem z poprzedniej wycieczki.

Prosimy o zgłaszanie rezygnacji z wycieczki, jeśli okaże się, że zapisana osoba nie może dotrzeć na zwiedzanie. Dzięki temu inni pracownicy będą mieli szansę dostać się do grupy. Nie pojawienie się na zarezerwowanej wycieczce, bez wcześniejszego zgłoszenia rezygnacji, skutkuje brakiem możliwości zapisu na pozostałe tury zwiedzania w te wakacje.

Obecność na wycieczce oznacza automatyczną zgodę na publikowanie wizerunku, w celach informacyjnych i marketingowych UMW.

Fot. Tomasz Walów

Zapraszamy do pierwszych zapisów:

ZWIEDZANIE CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ 5.07.2019 r. (piątek)
Zapisy na I turę 12:00-12:45 (10 osób)
Zapisy na II turę 12:45-13:30 (10 osób)