Krzysztof Kotowski Laureatem Studenckiego Nobla 2020

W piątek 24 lipca 2020 r. odbyła się gala, podczas której Krzysztof Kotowski odebrał Studenckiego Nobla w dziedzinie Medycyna i Farmacja. Wręczenie nagród można  było oglądać na żywo na profilu organizatorów konkursu na Facebooku.

Studencki Nobel to program stypendialny tworzony przez organizację studencką i skierowany do studentów uczelni wyższych wyróżniających się swoją ambicją i zaangażowaniem.

Krzysztof Kotowski, student kierunku lekarskiego naszej uczelni, musiał pokonać wielu konkurentów. W dziedzinie Medycyna i Farmacja wpłynęła największa liczba zgłoszeń w całym konkursie.

To nie pierwsze osiągnięcie studenta. W 2019 roku wspólnie ze Stanisławem Supplittem został laureatem Młodych Talentów w dziedzinie nauki.