Kręć z Umedem 2019!

Ruszyła kolejna edycja wyzwania rowerowego Kręć z Umedem! Dbamy o środowisko i zdrowie. Punkty zbierane przy pomocy aplikacji Activy pozwolą utrzymać motywację do ruchu i zdobywać nagrody. Rywalizacja potrwa do 16 czerwca.

To już 3. edycja akcji. W 2017 roku studenci i pracownicy Uniwersytetu przejechali wspólnie ponad 15 000 kilometrów, a w 2018 wykręcili ich aż 180 000.


Fot. Tomasz Walów

W tym roku efekty mierzymy dzięki aplikacji Activy, która premiuje nie tylko ilość przejechanych kilometrów. Za zapisane przejazdy otrzymuje się punkty, na podstawie których będą tworzone rankingi indywidualne i zespołowe:
-50 pkt - za każdy przejazd rowerem do lub z Uczelni, dłuższy niż 1,5 km.
-10 pkt - za każdy inny przejazd rowerem, dłuższy niż 1,5 km.
-2 pkt - za każdy kilometr w zapisanej trasie.
-Bonusy do 900 pkt za utrzymanie passy (3 dni jazdy pod rząd - 50 pkt, 5 dni - 100 pkt, 8 dni - 200 pkt, 13 dni - 400 pkt, 21 dni - 900 pkt)
Dodatkowo można łączyć się w maksymalnie 5 osobowe zespoły i zbierać punkty wspólnie.
 

Jak przyłączyć się do akcji?
1. Pobrać aplikację ACTIVY na telefon.
2. Założyć konto w aplikacji poprzez email lub Facebook. Podanie imienia i nazwiska jest konieczne, aby odebrać nagrody, ale w aplikacji można być widocznym pod wybranym pseudonimem.
3. Na liście konkursów należy znaleźć Kręć z Umedem i kliknąć by dołączyć.
4. Po wejściu w Rankingi, można wybrać Zespoły i dołączyć do istniejącego zespołu lub stworzyć własny klikając przycisk “stwórz zespół” (zespoły mogą liczyć maksymalnie 5 osób)
Kod dostępu do naszego konkursu to UMED2019

Więcej szczegółów pojawia się regularnie na wydarzeniu Kręć z Umedem! na Facebooku.

W przypadku pytań merytorycznych dotyczących zasad wyzwania i nagradzania, można kontaktować się z Karoliną Wakulik karolina.wakulik@outlook.com
W przypadku problemów techncznych należy zgłaszać się do twórców aplikacji Activy za pośrednictem samej aplikacji lub mailowo: help@activy.pl

W ramach akcji udekorowane zostały siodełka osób, które zaparkowały dzisiaj swoje rowery pod biblioteką.


Fot. Tomasz Walów