Kolejne kroki w rekrutacji 2019/2020

Ruszył II nabór na kierunkach: lekarskim, lekarsko-dentystycznym, farmacji, analityce medycznej, zdrowiu publicznym i pielęgniarstwie. Do 30.09 trwa również rekrutacja na II stopień i rekrutacja uzupełniająca. www.rekrutacja.umed.wroc.pl.

II nabór
II nabór na studia I stopnia trwa na kirunkach: zdrowie publiczne, pielęgniarstwo, lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmacja i analityka medyczna.
II nabór na studia II stopnia na kierunku pielęgniarstwo w formie niestacjonarnej rozpocznie się 18.09.2019 o godz. 15:00

Rejestracja w IRK
Zapraszamy do rejestrowania się w systemie IRK
Jak to robić, opisano krok po kroku na stronie rekrutacji.
W razie trudności odsyłamy też do filmiku instruktażowego.

Listy rekrutacyjne
Listy ukazują się regularnie według harmonogramów na stronie rekrutacji w zakładce LISTY.

Dostarczanie dokumentów do Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych
Po ukazaniu się listy, osoba zakwalifikowana do przyjęcia ma tylko 3 dni na dostarczenie dokumentów do odpowiedniej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej. Zachęcamy do uważnego pilnowania terminów.
Zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami jak trafić do budynków WKR. W każdym z nich zostaną rozwieszone strzałki kierujące do odpowiednich sal.
Koniecznie należy sprawdzić w harmonogramach godziny działania WKR dla poszczególnych kierunków.

Rekrutacja uzupełniająca
Do 30.09 można składać wnioski w ramach tzw. rekrutacji uzupełniającej. Ta możliwość jest skierowana do osób, które biorą już udział w rekrutacji, a ich wynik z egzaminu maturalnego został podwyższony na skutek odwołania się do OKE. Szczegóły tutaj.

News
Aktualności dotyczące rekrutacji można znaleźć w zakładce NEWS oraz na profilu rekrutacji na Facebooku.