Kolejna szansa, żeby pomóc Agnieszce

Pracowniczka naszej uczelni, Agnieszka Szabłowska, od roku dzielnie mierzy się ze skutkami udaru mózgu. Chce wrócić do sprawności fizycznej i zawodowej, a do tego niezbędna jest fizjoterapia i terapia u neurologopedy.

Jej historię tak opisuje mąż:
„Kwiecień 2018. To miała być rutynowa operacja usunięcia zwapnień w prawej piersi. Wszystko przebiegło pomyślnie, zostaliśmy zapewnieni, że stan zdrowia żony jest stabilny. Pierwsza doba po zabiegu okazała się koszmarem, który ciągnie się za nami do dziś. Paraliż prawej strony ciała sprawił, że żona straciła możliwość chodzenia, mówienia, jedzenia. Ze sprawnej kobiety stała się osobą skazaną na moją pomoc. Dziś, po 9 miesiącach intensywnej rehabilitacji, wielu konsultacjach ze specjalistami Agnieszka stanęła na nogi. Niestety, wciąż ma poważny problem z mową, a prawa ręka pozostaje niesprawna. Niezbędna jest jeszcze intensywniejsza rehabilitacja i regularne spotkania z neurologopedą, na którą brak nam pieniędzy. Pomóżcie ratować moją żonę ze szponów niepełnosprawności! Nasza 6-letnia córeczka wciąż czeka na powrót pełnej energii mamy! Agnieszka ma dla kogo walczyć, ale sama jest skazana na porażkę. Każda pomoc to dla nas ratunek!”

Każdy z nas może pomóc na 3 sposoby:

  1. Dokonać wpłaty bezpośrednio na konto zbiórki na portalu Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-szablowska
  2. Dokonać wpłaty na konto Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia: 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839 w tytule wpłaty koniecznie dopisek Szabłowska.
  3. Przekazać 1% podatku. Wystarczy przy rozliczaniu PIT wpisać numer KRS 0000050135 i koniecznie w polu "Cel szczegółowy" wpisać Szabłowska.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wspomóc terapię Agnieszki, dzięki swoim umiejętnościom zawodowym prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Leśną z Działu Płac: tel.: 71 784 10 49, e-mail: katarzyna.lesna@umed.wroc.pl