Kierunek Zdrowie o wspieraniu rozwoju ruchowego dzieci

22 lutego mgr Anna Fonfara i mgr Artur Polczyk, specjaliści od usprawniania dzieci i młodzieży zagrożonych niepełnosprawnością będą gośćmi kolejnego bezpłatnego webinarium z cyklu „Kierunek Zdrowie” organizowanego przez WNoZ.

Spotkanie zatytułowane "Wspomaganie rozwoju tych najmłodszych" rozpocznie się na profilu fb Kierunek Zdrowie w poniedziałek 22.02.2021 o godzinie 18.00. Zaproszeni specjaliści: mgr Anna Fonfara z Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka z USK oraz mgr Artur Polczyk z Zakładu Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu UMW w swojej codziennej pracy wspierają dzieci i młodzież zagrożone niepełnosprawnością ruchową, a także szkolą przyszłych terapeutów metody Vojty. Podczas webinarium będą na żywo opowiadać o prawidłowym rozwoju i możliwości jego wspierania już od pierwszych dni życia. Odpowiedzą m.in. na pytania:
- Czym jest ta asymetria i czy trzeba się nią martwić?
- Jakie objawy alarmowe powinny skłonić rodzica do udania się do specjalisty?
Eksperci będą odpowiadać na pytania zadawane na chacie przez słuchaczy w trakcie trwania webinarium.
Można też zadać pytanie jeszcze przed spotkaniem, wysyłając je na adres: kierunek.zdrowie@umed.wroc.pl

Spotkanie będzie dostepne na platformie Facebook: https://www.facebook.com/events/415763806181927/

Dla słuchaczy przewidziany jest również mały konkurs z nagrodą, która pomoże w aktywnym spędzaniu czasu z dzieckiem.