Dostęp do platformy e-learnigowej

To kolejna z możliwości poszerzenia swojej wiedzy. Studenci 4,5,6 roku kierunku lekarskiego zyskali bezpłatny dostęp do platformy e-learnigowej Incision Academy. Znajdą tam 400 sfilmowanych procedur zabiegowych i testy sprawdzające wiedzę.

Platforma dedykowana jest studentom i wykładowcom prowadzącym zajęcia na ostatnich latach kierunku lekarskiego. Zagadnienia obejmują m.in.: chirurgię ogólną, naczyniową, przewodu pokarmowego, traumatologię i ortopedię, ginekologię, położnictwo, urologię. W portfolio Akademii znajduje się również część anatomiczna, odpowiadająca wszystkim sfilmowanym zabiegom, podstawowe informacje i zalecenia dotyczące przygotowania pacjenta do operacji, potencjalne zagrożenia i powikłania pooperacyjne oraz testy sprawdzające wiedzę.

Co daje dostęp do platformy?

•  szybciej przygotujesz się do zajęć i egzaminów z przedmiotów zabiegowych
  • nauka stanie się dużo przyjemniejsza i łatwiejsza.
  • będziesz dobrze przygotowany/a i lepiej wykorzystasz swój czas podczas zajęć w klinice

Jak korzystać z Incision Academy?

• zacznij od oglądania sfilmowanych procedur chirurgicznych (przejdź całą procedurę krok-po-kroku)
  • zapoznaj się modelami anatomicznymi
  • zalicz test sprawdzający wiedzę.

W celu uzyskania dostępu została utworzona aplikacja, która po zalogowaniu uprawnionego użytkownika wyświetli jego login/kod dostępu do Incision przypisany do numeru indeksu. Studenci 4,5,6, roku kierunku lekarskiego mogą się zalogować pod adresem https://www.formularze.umed.wroc.pl/incision-academy/

Dla tej samej grupy studentów utworzyliśmy także adres poczty elektronicznej incision@umed.wroc.pl, na który można wysłać wysłać wszelkie informacje i pytania dotyczące Incision.

Pracownicy zainteresowani założeniem konta i korzystaniem z możliwości platformy przy przygotowywaniu zajęć proszeni są o kontakt z przedstawicielem firmy pod adresem: solecka@incision.care

Film instruktażowy na temat korzystania z Incision Academy dostępny jest pod linkiem: https://youtu.be/BjFkY1YJzkc