Cykl webinariów na temat SARS-CoV-2

Nasi eksperci przygotowali webinaria mające zwiększać aktualną wiedzę o koronawirusie. Z przeprowadzonych ankiet wynika że jest ona niewystarczająca nawet wśród studentów uczelni medycznej i personelu ochrony zdrowia.

Pierwszy z serii wykładów naszych ekspertów jest webinarium prof. Brygidy Knysz dotyczący aktualnej wiedzy na temat koronawirusa.

W kolejnym dr hab. Beata Jankowska-Polańska prof. nadzw. wyjaśnia wątpliwości i pojęcia, które towarzyszą nam w czasie epidemii.

Z kolei w trzecim dr Weronika Rymer i lek. Wojciech Borowicz mówią o zasadach stosowania środków ochrony osobistej w kontekście Covid-19.

Cykl zrealizowany został we współpracy ekspertów z Zespołu ds. zarządzania kryzysowego UMW i Dziekana Wydziału Lekarskiego prof. Andrzeja Hendricha.