Byliśmy w CSM, niebawem zbiory specjalne Biblioteki

Kolejnych 20 pracowników miało szansę poznać tajemnicę labiryntu pomieszczeń Centrum Symulacji Medycznej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapisów na oglądanie zbiorów specjalnych Biblioteki Uniwersytetu Medycznego.


Szansa na zobaczenie nowoczesnych fantomów i najnowszego, autentycznego sprzętu klinicznego przyciąga nieustannie wielu chętnych.

Dzięki uprzejmości pracowników CSM, po raz kolejny można było zobaczyć i dotknąć niezwykłej symulacyjnej technologii rodem z przyszłości.

W przyszłym tygodniu zapraszamy do powrotu do przeszłości wraz z pracownikami Biblioteki.

ZAPISY NA ZWIEDZANIE ZBIORÓW SPECJALNYCH BIBLIOTEKI UMW 26.07.2019 r. :
Grupa zbiera się w holu Centrum Naukowej Informacji Medycznej.

Zapisy na I turę 12:00-12:45 (8 osób)
Zapisy na II turę 12:45-13:30 (8 osób)

Prosimy o podawanie przy zapisach służbowego adresu e-mail. W przypadku konieczności rezygnacji, prosimy o zgłaszanie tego faktu jak najszybciej telefonicznie: 885 420 489. Jeśli w zamian za zapisanego uczestnika ma przyjść kto inny, prosimy o telefoniczne zgłoszenie personaliów tej osoby.

Wycieczki są przeznaczone wyłącznie dla pracowników UMW. Nie ma możliwości zabrania członków rodziny czy przyjaciół pracowników. Osoby nie będące pracownikami nie zostaną wpuszczone na wycieczkę.

Obecność na wycieczce oznacza automatyczną zgodę na publikowanie wizerunku, w celach informacyjnych i marketingowych Uniwersytety Medycznego.

Zdjęcia Adam Zadrzywilski
Galeria