AMEE 2021: A Virtual Conference

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza do wzięcia udziału w konferencji online stowarzyszenia An International Association for Medical Education - AMEE 2021: A Virtual Conference, która odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia 2021r.

AMEE jest jedną z najbardziej wpływowych organizacji w dziedzinie edukacji medycznej na świecie, która promuje jakość kształcenia na przed-, jak i podyplomowym poziomie.  W swojej działalności skupia się wokół metodyki nauczania medycyny oraz szkoleń kadry dydaktycznej.

Konferencja jest kluczowym corocznym wydarzeniem dla wszystkich zaangażowanych w edukację dziekanów, nauczycieli akademickich, lekarzy, reprezentantów zawodów medycznych, jak i samych studentów. 
W tym roku, AMEE 2021 Conference odbędzie się całkowicie wirtualnie, z szeregiem posiedzeń plenarnych i sympozjów, interaktywnymi warsztatami i kursami. Uczestnicy mają możliwość nawiązania kontaktów, zaprezentowania własnej pracy w formie abstraktów oraz uzyskania opinii międzynarodowej publiczności, a także wzięcia udziału w kreatywnych prezentacjach AMEE Fringe.

Szczegóły całego wydarzenia dostępne są na stronach stowarzyszenia oraz organizatora konferencji:
https://amee.org/conferences/amee-2021
https://na.eventscloud.com/website/23854/home/

Jako członek instytucjonalny AMEE, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu ma możliwość skorzystania z obniżonej kwoty za uczestnictwo w konferencji w wysokości 185 GBP przy rejestracji do 7 czerwca.
Opłata konferencyjna obejmuje udział w większości sesji na żywo (niektóre z limitowaną ilością miejsc) oraz dostęp do nagrań z konferencji i zasobów AMEE Resource Center (ARC).

Zainteresowane uzyskaniem zniżki osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: roksana.struzik-galwa@umed.wroc.pl

Za dodatkową opłatą dostępne są kursy ESME-Essential Skills in Medical Education, warsztaty prekonferencyjne oraz druga konferencja, towarzyszącą głównej 6th International Conference on Faculty Development in the Health Professions
Tabela opłat dostępna jest na stronie: https://na.eventscloud.com/website/23854/fees/

Serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnej konferencji AMEE 2021!