Aktualności rekrutacja 2020/2021

Matury 2020 zostały przełożone na drugą połowę czerwca, ale ich ostateczny termin poznamy najpóźniej na 3 tyg. przed pierwszym egzaminem. Zmiany zaszły również w przebiegu olimpiad i turniejów przedmiotowych.

Terminy matur
Maturzyści napiszą egzaminy w późniejszym niż pierwotnie planowany terminie, co spowoduje konieczność zmian w harmonogramach rekrutacji na naszej uczelni. Matury odbędą się prawdopodobnie w drugiej połowie cerwca, ale ich ostateczny termin poznamy najpóźniej na 3 tyg. przed pierwszym egzaminem.

Olimpijczycy
Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o odwołaniu III etapu wszystkich olimpiad i turniejów przedmiotowych. Wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do III etapu konkursu otrzymują tytuł finalisty. Zgodnie z zasadami rekrutacji na UMW finaliści ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej otrzymują za właściwy przedmiot kierunkowy 100 punktów rekrutacyjnych.

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją zainteresowanych rekrutacją zachęcamy do śledzenia newsów na stronie https://www.rekrutacja.umed.wroc.pl/ oraz Fanpage'u rekrutacji na Facebooku.