Absolwenci ED z certyfikatami

Kolejny, 15 rocznik zakończył studia na ED. 85 absolwentów otrzymało certyfikaty ukończenia studiów medycznych na naszym Uniwersytecie Medycznym. Audytorium Hali Stulecia wypełniło się po brzegi absolwentami, ich rodzinami i przyjaciółmi.

Piątek, 29 czerwca 2018 r. na stałe wpisze się w pamięci tegorocznych absolwentów English Division, który w tym roku obchodził swoje 15 urodziny. Był to pierwszy rocznik, który studiował w oparciu o nowy program nauczania. Szósty rok studiów stał się rokiem wielu praktycznych zajęć z pacjentami na oddziałach klinicznych.

Po złożeniu przyrzedczenia lekarskiego absolwenci otrzymali certyfikaty ukończenia studiów medycznych. W towarzystwie Prorektora ds. Klinicznych prof. dr. hab. Romualda Zdrojowego, wręczał je Prodziekan Wydziału Lekarskiego ds. Studiów w języku angielskim prof. dr hab. Andrzej Hendrich.

Najwięcej lekarzy z dyplomami wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego pojedzie do Szwecji, Niemiec i Kanady.

Podczas uroczystości uderzająca była radość, zadowolenie i duma młodych ludzi, którzy dostali certyfikaty ukończenia studiów medycznych.

Tegoroczni absolwenci podkreślali, że długo będą pamiętać pobyt na studiach, pobyt we Wrocławiu. Owszem był to dla nich ciężki czas, ciężkiej nauki ale wyszło im to na dobre. Wydorośleli, stali się dojrzalsi. Z Wrocławia wyjeżdżają z dużą wiedzą i doświadczeniem. Chętnie będą tu wracać.

Zdjęcia Adam Zadrzywilski