21 maja ruszyła rejestracja kandydatów na studia

21 maja 2018 rozpoczął się pierwszy etap rekrutacji na rok akademicki 2018/2019 - rejestracja w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów na dziesięć kierunków. Rejestrować można się do 11 lipca.

Rejestracja rusza na następujące kierunki:
na studia jednolite magisterskie:

• lekarski (Wydział Lekarski),
  • lekarsko-dentystyczny (Wydział Lekarsko-Stomatologiczny),
  • farmację (Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej),
  • analitykę medyczną (Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej),
  • fizjoterapię (Wydział Nauk o Zdrowiu),

na studia I stopnia:

• pielęgniarstwo (Wydział Nauk o Zdrowiu),
  • położnictwo (Wydział Nauk o Zdrowiu),
  • dietetykę (Wydział Nauk o Zdrowiu),
  • ratownictwo medyczne (Wydział Nauk o Zdrowiu),
  • zdrowie publiczne (Wydział Nauk o Zdrowiu)

na studia niestacjonarne I stopnia na kierunek zdrowie publiczne (Wydział Nauk o Zdrowiu),
oraz studia niestacjonarne jednolite magisterskie na fizjoterapię.

Rejestracja na studia stacjonarne II stopnia na kierunki: pielęgniarstwo, położnictwo, dietetykę, fizjoterapię i zdrowie publiczne oraz II stopnia niestacjonarne: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapię, zdrowie publiczne rozpocznie się 12 lipca.

Rejestracja na studia niestacjonarne jednolite magisterskie na kierunki: lekarski, lekarsko-dentystyczny, farmację i analitykę medyczną rozpocznie się 13 lipca.

Fot. Tomasz Walów