Aktualności

W okresie wakacyjnym, w terminie od 19 lipca do 5 sierpnia sekretariat Komisji Bioetycznej będzie nieczynny.
Wnioski można składać  we wtorki i piątki w godzinach 10.00  -12.00

Prosimy, aby do  wniosków dotyczących wydania przez Komisję Bioetyczną opinii
o badaniach realizowanych w ramach działalności statutowej Uczelni dołączyć kopię pisma prorektora ds. nauki wymieniającego  zakwalifikowanie do realizacji projektu finansowanego z tej działalności bądź odpowiednie zaświadczenie Centrum Wspierania Nauki.
Wnioski dotyczące projektów realizowanych poza działalnością statutową należy przed złożeniem do Komisji zarejestrować w Centrum Wspierania Nauki Uczelni.

Projekty będące podstawą wniosków o granty Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Fundacji na Rzecz Rozwoju Nauki Polskiej a także  innych podmiotów  powinny być zaopiniowane przez Komisję Bioetyczną przy UM po ich zatwierdzeniu.
Wnioski składane  na drukach innych niż obowiązujące, nie będą przyjmowane.
Spełnienie powyższych wymogów znacznie ułatwi i przyspieszy procedurę wydawania przez Komisję opinii w wyżej wymienionych sprawach.

Przewodniczący Komisji
prof. dr hab. Jan Kornafel