Ważne informacje dla pracowników UMW

Czekamy na propozycje na Dolnośląski Festiwal Nauki
(23.2.2017)

Tegoroczna Jubileuszowa - XX edycja - Dolnośląskiego Festiwalu Nauki odbędzie się pod hasłem "Nauka bez granic". We Wrocławiu spotkamy się w terminie  21-27.09.2017 (wydarzenia poprzedzi Park Wiedzy 16-17.09.2017 w godz. 11-15 przy Teatrze Lalek).

Wycieczki dla pracowników UMW
(22.2.2017)

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu proponuje wakacje dla pracowników. Zaplanowano wyjazdy do między innymi Sankt Petersburga, Rumunii, w Bieszczady, które będą dofinansowywane ze środków ZFŚS.

NCN przedłuża termin składania wniosków
(22.2.2017)

Narodowe Centrum Nauki przedłuża termin składania wniosków w konkursach ogłoszonych 15 grudnia 2016 r. do dnia 22 marca br. (wnioski należy wysłać wyłącznie elektronicznie w
systemie OSF do godz. 23:59).

Zmarł Zbigniew Pawlak
(21.2.2017)

Zmarł wieloletni pracownik Studium WFiS, opiekun Klubu Uczelnianego AZS, trener sekcji Futsalu i piłki nożnej mgr Zbigniew Pawlak. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 23.02.2017r o godz. 11:30 na cmentarzu przy ul. Bujwida.

Likwidacja Kasy Uniwersytetu Medycznego
(16.2.2017)

1 kwietnia 2017 roku kasa na naszej uczelni przestanie działać. Od tej pory będzie istniała jedynie przelewowa forma otrzymywania pożyczek z funduszu socjalnego oraz pożyczek z PKZP. Gotówkę pobierać będzie można jedynie w siedzibie banku.

Oddaj 1% podatku na nasze placówki lecznicze
(13.2.2017)

W tym roku 1% podatku przekazać możemy na rzecz jednej z dwóch naszych placówek leczniczych: Ośrodka Alzheimerowskiego w Ścinawie oraz Akademickiej Polikliniki Stomatologicznej.

Konkurs na nazwę kwalifikacji
(12.2.2017)

Poziom 5. plasujący się między technikum (poziom 4) oraz licencjatem/inżynierem (poziom 6) nie ma jeszcze swojej nazwy. Rozpoczął się konkurs na nazwę kwalifikacji na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji.

Opłata za publikację w ACEM
(8.2.2017)

Od dnia 8 lutego 2017 roku publikacja artykułu w czasopiśmie  "Advances in Clinical and Experimental Medicine", dla autorów spoza naszej uczelni, będzie płatna. Wysokość opłaty ustalono na 300 euro.

Jak dostosować stronę do potrzeb osób niepełnosprawnych?
(6.2.2017)

"Tworzeniu dostępnych treści" poświęcone będzie szkolenie, które 9 lutego przygotuje dla nas Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości. Dotyczyć będzie działań, które dostosowują treści na stronach internetowych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pilotażowy program oceny nauczycieli akademickich
(2.2.2017)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno studentów, jak i nauczycieli, na Wydziale Lekarskim przeprowadzony będzie, pilotażowy projekt mającym na celu wprowadzenie ogólnouczelnianej ankietyzacji w formie elektronicznej.