Aktualności | 06.03.2013

II Ogólnopolska Konferencja "Mężczyzna kontra Rak"

W dniu 9 marca 2013 roku we Wrocławiu w Auli im. Jana Pawła II przy ulicy Borowskiej 213 odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja "Mężczyzna kontra Rak". Celem przedsięwzięcia jest pogłębienie wiedzy oraz zainteresowanie studentów medycyny, młodych lekarzy oraz wszystkich zainteresowanych tematem nowotworów występujących głównie u mężczyzn - raka płuca, raka jelita grubego oraz raka gruczołu krokowego.

Najnowsze wiadomości dotyczące tych nowotworów przedstawią wykładowcy z Poznania i Wrocławia. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z nami: dr n. med. Adam Maciejczyk, prof. dr hab. Michał Nowicki, dr n. med.  Jerzy Sokołowski, lek. med. Marek Fiutowski, prof. dr hab. Wojciech Witkiewicz, dr hab. Piotr Dzięgiel prof. nadzw., prof. dr hab. Jerzy Rudnicki, dr n. med. Emilia Filipczyk-Cisarż.

Organizatorami Konferencji są Studenckie Koło Naukowe Onkologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Studenckie Towarzystwo Onkologiczne, Katedra Histologii i Embriologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Komitet Cytobiologii Polskiej Akademii Nauk.

Formularz rejestracyjny
Autor: Administrator Administrator Data utworzenia: 06.03.2013 Autor edycji: Administrator Administrator Data edycji: 06.03.2013