Znów uruchamiamy dzieciaki

Kolejna konferencja edukacyjna "Uruchamiamy dzieciaki" poświęcona będzie tematom zgłaszanym przez uczestników poprzednich edycji. Nasi eksperci 6 marca będą mówić między innymi o smogu i suplementach w diecie najmłodszych.

Kolejna konferencja edukacyjna "Uruchamiamy dzieciaki" odbędzie się na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej przy ul. Borowskiej 211.

14:00 Otwarcie konferencji dr hab. Tomasz Zatoński
14:10 dr hab. Tomasz Zatoński, Katedra i Klinika Otolaryngologii Chirurgii Głowy i Szyi, „Smog a aktywność”.
14:30 mgr Małgorzata Kaczmarek-Fojtar, psycholog, psychoterapeuta, Katedra i Klinika Medycyny Ratunkowej "Kiedy widzę, że problemem dziecka jest otyłość. Jak rozmawiać z dziećmi i ich rodzicami o otyłości?”
14:50 mgr Alicja Basiak, specjalista ds. żywienia, „Suplementy i witaminy w diecie najmłodszych”.
15:10 Paweł Rańda, wicemistrz olimpijski z Pekinu, dyrektor Biura Sportu Urzędu Marszałkowskiego, „Od trzepaka na olimpijskie podium – rzecz o motywacji”
15:30 Aldona Maziak, prezes Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego WTH Wrocław, „Dzieci zimą hartują ciało i charakter. Wrocław gra w hokeja na lodzie”.
15:45 Pytania, dyskusja, wnioski.
16:00 Zakończenie konferencji.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uczestnicy konferencji zobowiązani są do rejestracji przez stronę: www.bieg.umed.wroc.pl zakładka: uruchamiamy-dzieciaki.