Dzień Otwarty dla przyszłych studentów

Uczniów i nauczycieli zapraszamy 10 marca na Dzień Otwarty na naszym Uniwersytecie. Będzie okazja, by dokładnie zwiedzić kampus uczelni, zobaczyć nasze pracownie oraz laboratoria, a także porozmawiać ze studentami wszystkich kierunków.

Chcących studiować:
- MEDYCYNĘ, STOMATOLOGIĘ, DIETETYKĘ, RATOWNICTWO MEDYCZNE, FIZJOTERAPIĘ, PIELĘGNIARSTWO, POŁOŻNICTWO, ZDROWIE PUBLICZNE zapraszamy na główny kampus budynku do nowej biblioteki – Centrum Naukowej Informacji Medycznej (Marcinkowskiego 2-6) w godzinach 12:00-16:00.

Punktualnie o 13:00 oraz 15:00 odbędą się spotkania na temat rekrutacji.

Chcących studiować:
- FARMACJĘ lub ANALITYKĘ MEDYCZNĄ przyjdź na Wydział Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej (Borowska 211) w godzinach 10:00-13:00.

Punktualnie o 11:00 odbędzie się spotkanie na temat rekrutacji.

Chcących studiować:
- STOMATOLOGIĘ przyjdź na Wydział Lekarsko-Stomatologiczny (Krakowska 26) w godzinach 10:00-13:00.

Punktualnie o 11:00 odbędzie się spotkanie na temat rekrutacji.

Aktualne informacje publikowane będą na stronie.
Plakat wydarzenia Dzień Otwarty